İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.392 kez okundu.

Enerji dolu olan ikizler kadını çok neşeli, hareketli ve yerinde duramayan dikkat çekici bir kişiliktir. Erkekler tarafından çok beğenilen ve çekici olan ikizler burcu kadını aynı zamanda pratik zekalı, çözüm üretici özelliği olan bir yapıya sahiptir. Çok zor olan ve anlaması kolay olmayan ikizler kadını hem zihinsel hem de fiziksel olarak sürekli aktiftir. Sabretmeyi sevmezler ve acelecidirler. Gezmekten, yeni kişiler tanımaktan, yolculuk yapmaktan ve her zaman yeni yeni bilgiler edinmekten hoşlanırlar. Meraklı bir kişiliğe sahiptir ve bu özelliğinden hiç vazgeçmez. Yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Kısıtlanmaktan ve emir almaktan hiç hoşlanmazlar. İkizler burcu kadınına bir şey yaptırmak için ondan rica etmeniz yeterlidir.

Akıllı ve kültürlü olan ikizler kadınları düzgün ve akıcı konuşması ile karşıdaki kişiyi ikna etme yeteneğine sahip donanımlı kişilerdir. Zarif, zeki ve renkli kişiliği olan bu kadınlar, herkes tarafından beğenilen ve takdir edilen kadınlardır. Geleneklere fazla bağlı olmayan ve değişimden yana olan ikizler kadını, son derece iyi niyetli ve temiz kalplidir. Asla birine ya da birilerine kötülük yapmak aklının ucundan bile geçmez. Para konularında tutumludur, fazla para harcamaktan ve gereksiz masraftan hoşlanmazlar.

İKİZLER BURCU KADININ DİĞER BURÇLARLA UYUMU

İKİZLER KADINI İLE KOÇ ERKEĞİ

Mutluluğu yakalayabilecek olan bu iki burç, ortak özelliklere sahip uyumlu burçlardır. Bu uyumlu tavrı, karşılıklı anlayış ile pekiştirdikleri sürece ilişkileri çok uzun süreli ve sağlam temellere oturmuş bir ilişki olarak devam eder. Ortak özellikleri bulunduğundan fazla sorun yaşamazlar, birbirlerini engellemek erine destek olurlar. Ortak arkadaşlar, gurup organizasyonlar ve eğlenceye zaman ayırmayı bilirler. Bu da ikizler kadını ile koç erkeğini dinamik yapar.

İKİZLER KADINI İLE BOĞA ERKEĞİ

Boğa erkeği ile zıt karakterlerde olan ikizler kadını bu ilişkiyi pek sürdüremez. Birlikte uyum yakalamaları ve anlaşmaları çok zor olan bu iki burç, aşk yaşayarak bir süre mutlu ve birlikte olabilirler. Ancak daha fazla zaman geçirmeye başladıklarında bu durum değişecektir. Ailesine düşkün olan boğa erkeği, ikizler kadını ile evlilik yapması durumunda bir süre sonra yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacağından evlilik kararı almadan bir kez daha düşünmelilerdir.

İKİZLER KADINI İLE İKİZLER ERKEĞİ

Birbirinin aynası gibi olan bu burç huy ve karakter olarak da aynı özelliklere sahiptir. Bu durum yani benzer özelliklere sahip olmaları uzun süreli bir ilişki yaşamalarını engelleyebilir. Her iki tarafta enerji dolu, özgürlüğüne düşkün birazda günlük yaşayan kişiliklerdir. İlişki uzun süreli bir birliktelik ile kavgalı ve tartışmalı bir ilişki olacaktır. Çaba sarf edilmesi gereken bir ilişkidir. Şayet çiftler karşılıklı anlayış gösterirlerse sağlıklı bir ilişki yakalayabilirler.

İKİZLER KADINI İLE YENGEÇ ERKEĞİ

Bu iki burç kolay kolay uyum yakalayamayan bir çifttir. Eğer böyle bir ilişki olacaksa mutlaka çiftlerden birinin değişmesi gerekir. Aksi halde mutlu ve sağlıklı bir ilişki asla olamaz. Uzun süreli bir ilişki olması için taraflardan birinin karakterinden ve bazı huylarından vazgeçmesi gerekir. Yengeç erkeğinin hassaslığı ve alınganlığı ikizler kadınına dayanabilmesini güçleştirmektedir. Ancak ikizler kadını için yengeç erkeğini seçmek kadının lehine gibi görünse de mutsuz olan yengeç erkeği ikizler kadınını da mutsuz edeceği unutulmamalıdır.

İKİZLER KADINI İLE ASLAN ERKEĞİ

İkizler burcu kadını ve Aslan erkeği birlikteliklerinde mutluluğu yakalama şansları çok yüksektir. Çok uyumlu olan bu çift, keyifli, eğlenceli ve mutlu bir birliktelik yaşayacaktır. İstisna durumlar hariç, bu birlikteliği herkes kıskanarak ve imrenerek izleyecektir. Lükse düşkünlük, eğlenceli olmak, aktif ve çok yönlü olmak çiftleri beslediğinden zaman zaman ikizler kadınının değişken davranması bile tutkularının önüne geçemeyecektir.

İKİZLER KADINI İLE BAŞAK ERKEĞİ

Başak erkeği ile çok heyecanlı bir ilişki yaşama ihtimali yüksek olan ikizler kadını, hayalindeki o büyük aşkı ancak başak erkeği ile bulabilir. Zarif ve kibar olan başak erkeği ikizler kadınını mutlu etmeyi her zaman başarır. Ancak fazla işkolik olması ikizler kadınını biraz yorsa da harika bir çift olabilirler. Her şey güzel gider ancak başak erkeğinin aşırı pinti olması nedeni ile kimi zaman sorun yaşatacağı hesap edilmelidir.

İKİZLER KADINI İLE TERAZİ ERKEĞİ

Dengeli dengesiz olarak bilinen terazi erkeği ancak ikizler kadını ile dengeyi sağlayabilir. Mutlu olmaları için bir engel olmayan bu çiftin, ateşli ve sevgi dolu ilişkilerinin olması kaçınılmazdır. Birbirleri için yaratılmış ifadesi bu çiftler için geçerlidir. Her iki taraf da yarışırcasına birbirlerini mutlu etme çabasına girmiş gibidir.

İKİZLER KADINI İLE AKREP ERKEĞİ

Uyumsuz olan ve asla uyum yakalama ihtimalleri olmayan bu çift için mutlu olma şansı yok denecek kadar azdır. Biraz tutucu ve kıskanç olan akrep erkeği için ikizler kadını fazla hareketli ve eğlenceli gelecektir. Dolayısıyla bu ilişkide sürekli tartışmalar ve kavgalar ön planda olacaktır. Karşısındakini üzmek yerine kendisini üzmeyi tercih eden akrep erkeği söz konusu ikizler kadını ise üzmekten çekinmez. Kıskançlıklar ve tartışmaların yaşanması kaçınılmazdır.

İKİZLER KADINI İLE YAY ERKEĞİ

Yay erkeği, sürekli ikizler burcu kadının arkasını toplamak zorunda kalacağından yorucu ve bir süre sonra erkek tarafından tahammül edilmez bir ilişki olacaktır. Bu durumla baş etmek ve birbirlerinden kaynaklı sorunlar ile uğraşmak zorunda kalırlar. Dolayısıyla çekişmeli bir ilişki olacağından çok uzun vadeli bir ilişki olmaz. Oysa yay burcu da özgürlüğüne düşkün ani kararlar alarak adeta yaydan fırlayan bir ok gibi olsa da, ikizler kadınını kontrolde tutabilmek için zaman ayırması işine gelmeyeceğinden bu birliktelik, önerilmeyen eşlere örnektir.

İKİZLER KADINI İLE OĞLAK ERKEĞİ

İlgi çekici ve sıra dışı bir ilişki olacaktır. İlişkinin önemli ve büyük bir bölümü oğlak erkeğine düşecektir. Ağır, sakin ve rutin yaşamayı seven oğlak burcu erkeğinin, ikizler burcu kadınının hızlı ve hareketli yaşantısına ayak uydurması ilişkinin yönünü belli edecektir. Oğlak erkeği bu hızlı yaşantıya tahammül edemez ise bu ilişki uzun sürmez. Ancak eşini seven ve onun için her şeye katlanmayı kabul eden bir oğlak erkeği bu ilişkiyi sağlıklı bir şekilde yürütebilir. Aslında flört döneminde birbirlerini daha iyi tanıyıp bir her iki taraf da diğer kişiyi oldukları gibi kabul ederse sorun yaşamazlar.

İKİZLER KADINI İLE KOVA ERKEĞİ

Karakteristik özellikleri aynı olan bu iki burcun uyumu beraberliklerinde mutluluk getirecektir. Bu ilişkide ikizler kadınının biraz çaba sarf etmesi ve kova erkeğine ayak uydurması gerekebilir. Uzun süreli ve mutlu bir beraberlik bu iki burç için şaşırılmaması gereken bir durumdur. Yetenekli ve çok yönlü kova erkeği aslında ikizler kadını için ideal eşlerdendir. Kendisi kadar keyifli olan kova erkeği ile ortak kararlar alıp uyguladıkları sürece sorun yaşamazlar.

İKİZLER KADINI VE BALIK ERKEĞİ

Bu ilişki sorunlu bir ilişki olacaktır. Kısa süreli beraberliklerde sorunlar çözüme kavuşabilir fakat uzun süreli ilişkilerde sürekli sorunlar olacaktır. Her iki tarafta fazlasıyla fedakârlık yapsa bile mutlu olma ve sorunsuz bir ilişki yaşama ihtimalleri çok düşüktür. İkizler kadını baskın davranarak balık erkeğini üzebilir. Sakin balıklar da böyle bir durumda hiç beklenmedik tepkiler verebilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git