İstanbul Fena Karıştı

İstanbul Fena Karıştı
1 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 452 kez okundu.

İSTANBUL FENA KARIŞTI İZDİHAM YAŞANIYOR… HAREKETLİ SAATLER HERKES ŞOKTA…

Vapur seferleri hala yapılamıyor Şehir Hatları A.Ş’nin İstanbul’u etkisi altına alan yoğun sis nedeniyle bütün vapur seferlerini iptal etmesinin ardından, Sirkeci ve Üsküdar Marmaray istasyonlarında yoğunluk yaşanıyor.

TARTIŞMALAR YAŞANDI

Özellikle Sirkeci Gar istasyonunda yolcular saatlerce uzun kuyruklarda bekledi. Yoğunluk nedeniyle gruplar halinde istasyondan içeri alınan bazı vatandaşlarla güvenlik görevlileri arasında tartışmalar yaşandı.

İÇERİ YAVAŞ YAVAŞ ALIYORLAR

Yoğunluk nedeniyle istasyon girişinde bekleyen bir yolcu, “Uzun süredir bekliyoruz. İlk başta vapura gittik. Vapur seferleri de olmadığı için yoğun bir kalabalık oluştu. Sis de açılacak gibi değil. Bizlerde böyle sıranın bize gelmesini bekliyoruz. Gelince bineceğiz. İçeri de yavaş yavaş alıyorlar” diye konuştu.

Eşi ve çocuklarıyla bekleyen bir diğer bir yolcu ise, “Önce vapura gittik iptal olduğunu görünce marmarayla ulaşalım dedik. Burada da izdiham olunca çocuklarla bekliyoruz. Karınlarını doyuruyoruz” dedi.

SOSYAL MEDYADAN CANLI YAYIN YAPIYORLAR

Bazı vatandaşlar ise kuyrukta beklerken sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparken, bazıları ise özçekim yaptı. Uzun kuyrukta beklemekten yorulan bazı vatandaşların banklara oturduğu görüldü.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git