İzah meselesi

İzah meselesi
7 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 3.658 kez okundu.

On yıldır evlilermiş.. Ama gerdek gecelerinden başlayarak, adam hep karanlıkta sevişmek konusunda ısrar etmiş.. Kadıncağız yıllar yılı kaç kez sabahlara kadar yalvarmış, bir kerecik olsun,ışıklari yakıp sevişmek için ama adam hep inatla “Hayır” demiş.. “Kesinlikle olmaz. İlle de karanlıkta sevişeceğiz..” O gece kadıncağız gene ışıkları yakmak için yalvaracak gibi olmuş, ama hemen vazgecmiş. Kocası on yıl sonra insafa gelecek değil ya.. Vazgeçmis ama sadece yalvarmaktan..

Kafasına koymuş, bu kez çünkü.. Tam sevişmenin en heyecanlı anı, en doruk noktasında elini kaydırıp, yatağın bas ucundaki gece lambasının düğmesine dokunuvermiş.. Bir de görsün.. Kocasının beline, o yapay aletlerden biri bağlı değil mi?..

“Bunu bana nasıl yaparsın” diye haykırmış.. “Bunca yıldır, bu işi sahte bir aletle yaptığını bana söylemedin bile.. Hemen açıkla bana her şeyi.. Hemen..”

Adam çok ama çok soğukkanlı yanıt vermiş.. “Tamam, tamam.. Her şeyi izah edeceğim sana.. Ama önce sen bana şu üç çocuğumuzu izah et, bakalım!..”

BONUS FIKRA:

Köyün birinde bir kız yaşardı. Ailesi bunu okula göndermediği, dışarı çıkartmayıp, köyün delikanlılarından uzak tuttuğu ve bundan dolayı cinsel hayatı bilmediği için ona saf derlerdi. Bir gün bu kızı Hasan adında biriyle evlendirirler ve sıra gerdek gecesine gelir. Hasanın organını gören saf gelin şaşırır ve bu ne diye sorar. Hasan anlatmaya başlar:

-Bundan sadece bende var başka kimsede yok, sakın kimseye söyleme der. Ve ilişkiye başlarlar. Safgelin bundan çok memnun kalır. 1 sene sonra Hasan askere gider saf gelini Ahmet adındaki en iyi arkadaşına teslim eder. Gel zamna git zaman Hasan askerden döner, akşam olur tam ilişkiye başlayacakları sırada safgelin:

-Hasan sana bir soru soracağım. Hani bu organdan sadece sende vardı, Ahmet tede varmış. Hasan ;

-Bende iki tane vardı tekini ona verdim.. Saf gelin bunun üzerine şöyle der;

-Niye iyisini ona verdin Hasanım…


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git