Kadin kocasini aldatmaktadi

Kadin kocasini aldatmaktadi
2 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 226 kez okundu.

Kadin kocasini aldatmaktadir ki her zamanki gibi kocasi eve geliverir.

Kadin, sevgilisini aceleyle hemen camın önüne cikarir. Kocası iceri girer bir bakar karisi cıp-lak, iki viski kadehi duruyor falan..Tam “Heeyyt nooluyo” diyecekken kadın:

-“Seni bekliyordum kocacim” diyerek adami yataga atar. Disarida ise hava soguk, disaridaki adam felaket üsümektedir.Adam kendi kendine:-“Yeter ulan bu kadar gircem iste iceri bir yalan uydururum” der ve iceri dalar. Kocası, adamı görünce sasirir, adam hemen yalan söylemeye baslar:

-“Cok afedersiniz beyefendi, bu uygunsuz halimle evinize girdim ama yukari katta karımla sevisiyorduk, babasi geldi ben de kacmak zorunda kaldim özür dilerim” der.

Kocası da gülerek:-“Aaa bir zamanlar biz de karimla bu durumlara düsmüstük, sizi anliyorum, ben size giyecek birseyler veririm.” diyerek adami bir guzel giydirir ve yollar.

iyi bir is yapmanin verdigi gururla yatagina,karisinin yanina döner, aradan bir süre gectikten sonra, adam dogrulur, ışığı acar ve kadina bir yumruk patlatir, boğazını sıkar ve: -“Ulan biz catı katındayiz am.. k..!”

Ben Ne Yapıyorum!

Bizim Temel’le Dursun Almanya’da bir gün arabayla gezmeye çıkarlar… Tabii otobandan giderken alışmışlar burda suratli gitmeye. Dursun tahrik eder:

– Ula bas kaza nerdeyse at arabasi bize yetişecek.

Temel bu dururmu. Hız sınırını çoktan aşmıştır. Birden yoldan çıkıp yokuştan aşağı ağaçların arasına paldur küldür giderken Dursun atılır:

– Ula ne oldi eyi giderken birden sallanmaya başladuk.

Temel heyecanla:

– Ula Dursun, sorma önüme bi köpek çikti…

Dursun:

– Ula uşağum ezseydun oni da geçseydun…

Temel:

– Ula ben neye uğraşıyorum zannedeysun


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git