Kalp Krizi Geçirmiş

Kalp Krizi Geçirmiş
14 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 2.367 kez okundu.

FETÖ elabasi Fethullah Gülen Amerika’da kalp krizi geçirdi. Fethullah Gülen’in hayatını kaybettiği iddia edildi. Teröristbaşı Gülen’in yanında kalan talebeleri kalp krizi geçirdiğini doğrularken ölüp ölmediği merak ediliyor.

Dün akşam saatlerinde gazeteci Hüseyin Gülerce’nin Fetullah Gülen’in kalp krizi geçirdiğini açıklaması sonrası Pensilvanya’daki sağ kolu Osman Şimşek Twitter adresinden açıklamalarda bulundu.

Osman Şimşek yaptığı paylaşımda “Allah (c.c) muhterem hocamıza sağlık sıhhat ve uzun ömürler versini inşallah başımızdan eksik etmesin” dedikden sonra ” Muhterem Hoca Efendi kalp krizi geçirdi. Hz Rahmandan şife diliyoruz kardeşlerimiz dualarını eksik etmesinler” dedi.

Hüseyin Gülerce daha sonra Pensilvanya’daki yardımcılarının Tweeti silmesine rağmen ekran görüntüsü aldığını ve Fethullah Gülen’in kalp krizi geçirdiğini duyurdu. Hastaneye götürülürse Gülen’in öldürebileceğini iddia etti.

Fethullah Gülen, 1941 doğumlu olsada kendini bir devir kapatıp açan adam göstermek için 10 kasım 1938 doğumlu ilan etmişti. Ancak gerçek yaşı 75’dir. 15 Temmuz darbe girişiminin baş sorumlusudur


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git