Kamerayı Unutup Öz Kızına Te-ca-vz Etti

Kamerayı Unutup Öz Kızına Te-ca-vz Etti
13 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 1.044 kez okundu.

Nevşehir’de gerçekleşen bu olay insanlığın vicdanını birkez daha sızlattı.

Nevşehir’de 2002 tarihinden beri öz kızı M.K.18’yi önce taciz, sonrasında süreçtede tecavüz ettiği gerekçesiyle yakalanan İ.K. tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi. Nevşehir’de gerçekleştiği belirtilen iğrenç olay, ortaokula devam eden E.K. 12 isimli kız öğrenci, okulun rehber öğretmeni ile konuşurken babası 45 yaşındaki İ.K. nin 6 yaşından beri ablası M.K.’ye babasının önce zamanlardan beri taciz ve tecavüz ettiğini anlattı.

Rehber öğretmenin bu bilgiyi okul idaresi ile paylaşıp ve emniyet birimlerine ihbarından sonra başlatılan soruşturmada Baba İ.K. ile kızı M.K’nin ifadesine başvurdu. M.K. isimli genç kız ifadesinde 6 yaşından beri babasının t-a-c- iz ve t-e-c-a- vüze uğradığını ve enson olarak da 2 ay önce babası’nın i-s-t-i-s- marına uğradığını söyledi. Öz kızını t-a-c- iz ve t-e-c- avüz ettiği ileri sürülen baba İ.K. çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tu-tu-klanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza tutuk evine gönderildi.

Sosyal medya üzerinden kıza gelen destekler her geçen dakika katlanarak artıyor. Bazı kişiler “bu adamın hapse atılması yetmez d-i-ri d-i-ri yakılması gerekiyor” yorumları yaptı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git