Kan Grubunuz O Hayatınızı Anlatıyor

Kan Grubunuz O Hayatınızı Anlatıyor
9 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 672 kez okundu.

Kan grubunuz c-i-nsel h-ayatınızı anlatıyor C-nsel yaşamınızdaki bazı davranışlar p-artnerinizle aranızdaki iletişimin kalitesi ile şekillense de uzmanlara göre c-i-nsel hayattaki davranış ve tutumları etkileyen önemli bir detay daha var: kan grubunuz..A Grubu A grubu kadınlar yatakta değişikliği sevdiklerinden dolayı farklı f-a-ntezilere de açık olurlar. İç çamaşırı seçimine de özen gösteren A grubu kadınları lükse ve paraya düşkün olurlar.

A grubu erkekler ise bu grubun kadınlarının aksine f-a-ntezilere karşı kapalı bir tutum takınır. Bunun yanında ilişkide bağlı bir profil çizen A grubu erkekleri s-e-kse daha çok görev mantığı ile yaklaşırlar. B Grubu S-ks konusunda ş-ehvetli olan B grubu kadını s-k-se hayır demeyen bir tutum sergiler. S-k-ste mekan ve zaman takıntısı olmayan bu grubun kadınları ya çok müsrif ya da çok cimri olurlar.

B kan grubuna sahip erkekler ise özgürlüklerine düşkün bir profil çizerler. Kadınlara son derece saygılı olan bu grubun erkekleri yatakta da aynı saygıyı eşlerine gösterir. Pozitif kadınlara ilgi duyar. c-n-sel AB Grubu AB grubu kadınları kariyer hayatlarına önem verirler. Son derece pratik olan bu kadınlar s-k-se de aynı gözle bakarlar. S-k-si pratik bir şekilde yapmak ve sonlandırmak isterler. İş hayatları ise her zaman se-ks hayatlarının önünde yer alır. Hoşgörülü olan AB grubu erkekleri ise partnerlerinin yatakta sözlerini dinlemesini isterler. Aşk yaşanacak tipler olan AB grubuna mensup erkeklerin yataktaki isteklerini yerine

getirirseniz size sonsuz bir aşk beslerler. 0 Grubu S-k-s konusunda büyük bir arzu ve isteğe sahip olan 0 grubu kadınları şık ve s-k-si kıyafetler giymeyi severler. B-aştan çıkarma sanatına doğuştan yatkın olan bu kadınlarla bir kere beraber olmak onları hep a-rzulamakla aynıdır. 0 grubu kadınları y-atakta p-a-rtnerlerini nasıl mutlu edeceklerini iyi bilir. 0 grubu erkeği ise kıskançlıkları ile meşhurdur. Birlikte olduğu kadını kıskanan bu erkek dışarıda ulu orta ö-p-üşmek’dense yerine y-a-takta h-ünerlerini göstermeyi tercih eder. Ayrıca bu grubun erkekleri p-artnerini hediyelere boğmaya da bayılır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git