Karın Bölgesindeki Yağları Eriten En Güçlü İçecek

Karın Bölgesindeki Yağları Eriten En Güçlü İçecek
13 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.888 kez okundu.

Bu içeceğin diğer adı ise BALM’dır. Bedeninizdeki fazladan suyun atılmasını, karın yağlarının erimesini ve hem hafızanızı hem de görüş kabiliyetinizi geliştirmektedir.

İçerisinde yaban turbu, soyulmamış limon ve bal var. Bu içeceğin en iyi yanı ise içinde yaban turbunun yanı sıra iki tane daha çok sağlıklı bileşen bulunuyor.

Niçin yaban turbu bu kadar iyi? Kilo vermek, yüksek tansiyon, solunum sorunları, daha güçlü kemikler, bağışıklık sisteminiz, sindirim sistemi sorunları ve kalp sağlığınız için oldukça faydalıdır. Bu kök, aslında binlerce yıl gibi çok uzun süredir ünlüdür ve dünyanın her yerinde bulunmaktadır.

İçinde birçok mineral ve besleyici, fiber, C vitamini, folyat, kalsiyum, potasyum, magnezyum, çinko ve harika bir glikozinolat olan sinigrin yağı bulunmaktadır.

Daha da iyisi ise, porsiyon başına sahip olduğu 6 kalori ile neredeyse hiç kalorisi yoktur. Bu bitki, kilo verme açısından bir mucizedir.

Eğer büyük bir kök satın aldıysanız, yeterli kadarını rendeleyin ve kalanını diğer sebzeleriniz ile birlikte bir alüminyum folyoya sararak buzluğunuzda saklayabilirsiniz. En azından 3 hafta boyunca taze tutmak için, 4 yemek kaşığı limon suyu veya sirke ve bir yemek kaşığı şeker ile karıştırın. Kavanoza bu şekilde ekleyebilirsiniz.

Kilo Verdirici Tarif

  • 125 gram yaban turbu
  • 3 limon (bunları kullanmadan önce su dolu bir kaba yerleştirin ve 1 yemek kaşığı sirke koyduktan sonra 10 dakika boyunca bekleyin)
  • 3 yemek kaşığı bal

Nasıl Hazırlanır?

125 gram yaban turbunu bir blenderdan geçirin. Ardından blender içerisine soyulmamış limonları, içindeki çekirdeklerini çıkartarak ekleyin ve karıştırmaya devam edin. Daha sonra balı ekleyip, karıştırmaya yine devam edin.

Nasıl Kullanılır?

En az 3 hafta boyunca yemeklerinizle birlikte günde iki sefer bir yemek kaşığı tüketin.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git