Kasık Kıllarınızı Tıraşlamamanız Gerektiğinin 4 Nedeni

Kasık Kıllarınızı Tıraşlamamanız Gerektiğinin 4 Nedeni
22 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 4.233 kez okundu.
  1. Partneriniz İğrenebilir

Kıllarınızı tıraşladığınızda kıl köklerini yerinden sökmezsiniz, sadece üzerlerinden kesmiş olursunuz. Aynı saçlarımızın daha hızlı uzaması için ara ara uçlarından aldırmamız gibi, kıllarımız da daha hızlı ve gür olarak uzayacaktır.

  1. Korkunç Döküntüler

Kasık kıllarınızı tıraş etmek zordur çünkü alışılmışın dışında bir şekil ve açı ile tıraş yapmanız gerekir. Eğer tıraş sırasında yeterince başarılı olamazsanız, tıraşın sonunda veya tıraştan birkaç gün sonra birkaç gün boyunca sürecek olan döküntüler ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

  1. Enfeksiyon Riskleri

Kasık kıllarınızın niçin var olduğunu hiç düşündünüz mü? Gerçekten yararlı bir amacı vardır ve bunun en başında çeşitli bakterilerden ve mikroplardan cinsel organınızı korumaktır. Aynı zamanda kıl köklerinde korkunç enfeksiyonlar ile başa çıkmak zorunda da kalabilirsiniz.

  1. Uçuk Kapmak Çok Daha Kolaylaşır

Bu bölgenizde kıllarınızın olması bir şekilde genital siğillere ve hatta uçuklara karşı görünmez bir kalkan görevi görür. Cinsel etkinlik sırasında çeşitli korunma yöntemlerinin sağladığı güvenliğin yanı sıra, bu bölgenizdeki kıllar kendinizi biraz daha güvene almanıza yardımcı olur.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git