Kemik ve Eklem Ağrılarını Yok Eden Doğal Karışım

Kemik ve Eklem Ağrılarını Yok Eden Doğal Karışım
28 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 3.317 kez okundu.

Kemiklerdeki ve eklemlerdeki ağrı veya hassasiyet ya da kas ağrıları orta yaşlı ve daha yaşlı insanlardaki en yaygın rahatsızlıktır. Bu sorunların ortaya çıkmasının sebebi yaşlanma dolayısıyla bedenimizde ortaya çıkmaya başlayan işlev yetersizlikleridir ve genellikle kemiklerimizin sağlığını göz ardı ederiz. Ancak kemik, eklem ve kas ağrıları göz ardı edilmemesi gereken sorunlardır. Eğer tedavi edilmezlerse, bu ağrılar ciddi bir şekilde hareketlerinizi kısıtlandırmaya başlarlar.

Yaşlandıkça bedenimizde birçok değişiklik meydana gelir. Kaslarımızın şekli ve boyutu değişir ve daha çok sakatlanmaya veya kırığa neden olacak şekilde kemik yoğunluğumuz azalmaya başlar. Yaşlanmak, kaçınılmaz bile olsa, düzenli tüketildiği takdirde kemik ve kas sağlığınız için harikalar yaratacak doğal bir karışım bulunmaktadır. Bu tarif, tarih öncesi zamanlardan ve geçmişte muhtemelen dede ve ninelerimiz tarafından kullanılmıştır. Sadece üç basit malzemesi var ve hazırlaması da oldukça kolay. İşte ihtiyacınız olanlar:

Malzemeler

  • 300 ml %70 alkol
  • 100 ml iyot
  • 10 aspirin

Tüm bu malzemeleri herhangi bir eczaneden kolaylıkla temin edebilirsiniz. İyot, güçlü bir antiseptik maddedir ve temasa geçtiği her türlü mikroorganizmayı kolaylıkla öldürebilir.

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak iyot ve alkolü karıştın, ardından aspirinleri ezin ve karışıma ekleyin.

Bir cam şişeye karışımı dökün ve karanlık ve serin bir yerde 21 gün boyunca bekletin.

İlgili bölgeye uygulamak için karışımı kullanın.

Ağrıyan eklemlerinize ve kaslarınızı bu karışım ile masaj yapın ve kısa bir süre içerisinde tüm ağrılarınızdan kurtulun.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git