Kesinlikle Denemeniz Gereken Mucizevi Karbonat Peelingi

Kesinlikle Denemeniz Gereken Mucizevi Karbonat Peelingi
3 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.474 kez okundu.

Karbonatın harikaları geleneksel tıpta kanıtlanmıştır. Birçok hastalık için hem faydalı hem de çok etkilidir. Tüm pahalı kremler ve diğer ürünler, bedeninizin yeniden doğuşu konusunda etkisizdir. Kimi kremler geçici bir çözüm sunar ancak bunların hiçbiri uzun vadeli değildir. Bu gibi ürünleri satın almayan kişiler, basit bir malzeme ile kolaylıkla daha iyi etkilere sahip olabilirler. Karbonat sahip olduğu iyot içeriğinden ötürü, iltihaplanma ve enfeksiyon karşıtıdır ve evlerde çeşitli kullanım alanlarına sahiptir.

Böcek sokmalarının ve ısırıklarının kaşıntılarını alır. Diş plaklarını ve dişe zarar veren asitleri yok eder. Mesane enfeksiyonlarının belirtilerini azaltır. Böbrek hastalığında diyaliz sırasında kandaki asit seviyesinin azaltılması için de kullanılmaktadır. Bu yüzden sadece evinizdeki temizlik için değil, yüz bakımından, kek ve pasta yapımına kadar birçok alanda kullanılmaktadır.

İşte Karbonatın Bazı Kullanım Alanları

Karbonat Peeling Maskesi

Yüzünüzün canlılığını korumak için peeling yaptırmanız kaçınılmazdır. Bu gibi ürünlerin maliyetleri çok fazla olduğundan 3/4 karbonatı 1/4 bardak su ile karıştırarak kendi ovma malzemenizi yapabilirsiniz. Kendinize doğal bir maske yapın ve yüzünüzdeki tüm ölü hücrelerden kurtulun.

Şampuan

Eğer saçlarınız yağlıysa veya günlük saçınız için çok fazla hazırlık yapıyorsanız, bu durumda kesinlikle saçlarınızı yenileyecek bir karışıma ihtiyaç duyarsınız. Bu karışım, birçok saç uzmanı tarafından kendi salonlarında kullanılan bir karışımdır. Avucunuza veya saçınıza biraz şampuan dökün ve ardından yarım yemek kaşığı karbonat ekledikten sonra iyice ovun ve birkaç dakika bekledikten sonra saçlarınızı durulayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git