Kibariye Kocasını Affetti

Kibariye Kocasını Affetti
30 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 509 kez okundu.

Kibariye kocasını boşayacak mı diye beklerken herkesi şoke etti. Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın aldattığı söylenen kadın konuştu. Kibariye onun için kaşar demişti. Kadın ise bakın neler söylüyor. Kibariye kocasını affetti! Aldattığı kadın konuştu meğer kızını… Ünlü şarkıcı Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile (37) 1999’da evlenmişti. 2000’de de kızları Birgül dünyaya gelmişti. Ama yuvaları çatırdamaya başladı. Çünkü iddialara göre; Kibariye hem ihaneteuğradı, hem de eşi yüzünden Ataşehir’deki evine haciz geldi, 10 milyon lirası gitti. Olay kısa sürede medyaya yansıdı ve eşinin aldattığı söylenen kadın ilk kez ortaya çıkıp konuştu.

OLAY KADIN KONUŞTU : Ve çok konuşulan hatta yuva yıktığı iddia edilen kadın ortaya çıktı. Ali Küçükbalçık ile yasak aşk yaşadığı söylenen Lübnanlı Doha Elenouty, ilişki iddialarına açıklık getirdi. ”DOSTANE BİR İLİŞKİMİZ VAR”: Ali Küçükbalçık ile yasak aşk yaşadığı söylenen Lübnanlı Doha Elenouty, Star TV’deki ‘Duymayan Kalmasın’a bağlandı ve şu açıklamayı yaptı: “Ali Bey ile duygusal anlamda hiçbir bağım yok. Sadece dostane bir ilişkimiz var. Hamile olduğum da yalan. Ali Bey, Kibariye Hanım’ı çok seviyor.” KİBARİYE DE EVDEYDİ: Lübnanlı Doha Elenouty’nin spor hocası olduğu ortaya çıktı.

Dahası; Ali Küçükbalçık, kilolarından dertli olan kızları Birgül’ü zayıflatması için Doha’ya Ataşehir’deki evlerinin kapısını açtı. KIZINA EĞİTİM VERDİM: Birgül’e 20 gün boyunca pilates eğitimi verdi. Antrenman saatlerinde Kibariye de evdeydi. İhanete uğradığını aklının ucundan bile geçirmeyen Kibariye, Doha Elenouty’e spor sonrası çaylar, kurabiyeler ikrametti. Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından Kibariye ve eşi cephesinden yeni haberler var. KİBARİYE KOCASINI AFFETTİ: Kibariye, “Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali’nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Umrumda da değil. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil” açıklamasını yaptı. KOCASINA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPTI : Kibariye eşini affetmekle kalmadı. Ona bir de doğum günü partisi yaptı. Eşinin 37’nci doğum gününü de evlerinde kutladı. Bu gelişme de Kibariye’nin kocasını boşamaktan vazgeçtiğinin ilanıydı. KİBARİYE NE DEMİŞTİ: Kibariye aldatılma olayından sonra Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda kocasını boşayacağının sinyalini vermişti. Eşinin birlikte olduğu kadın için de ‘kaşar’ yorumunda bulunmuştu. İşte Kibariye’nin o röportajında söyledikleri;

‘İHANET OLAYINI DÜŞÜNECEĞİM”: Yaşanan bu gelişmelerin ardından sessizliğine Cengiz Semercioğlu’na bozan Kibariye,”Benim kimseye borcum yok. Beni herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Dönerci dükkanından alacağı olduğunu söyleyen çalışanlar, niye parayı benden istiyor? Ben o dükkana bir tek gün gittim, o da açılışında. Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir. Bu yüzden ihanet olayını düşüneceğim.” dedi. ”BOŞANIP BOŞANMAMAYA KARAR VERECEĞİM”: ”Bilmem ne kadınlar için ben yuvamı yıkmam.” diyen Kibariye, ”Her şeye göğüs gererim. Lübnanlı dediğiniz kadını tanımıyorum. Ben gözümle görmedim, kocamı yakalamadım. Sizlerden öğreniyorum ihanet haberlerini. Ama bu benim için para puldan daha önemli meseledir. Gelinlik çağında kızım var, 18 yaşına geldi. Kendim için değil, en çok onun için üzülüyorum. Haberleri görünce gözyaşı döktü, günah. Ben onun üzülmesine daha çok üzülüyorum. Gerildim bu haberlerden. Birkaç gün düşünüp karar vereceğim boşanıp boşanmamaya.” ifadelerini kullandı.

”YUVAMI YIKMAK İSTEMİYORUM AMA…”: İhanetin kendisine ağır geldiğini ifade eden Kibariye, ”Ben yuvamı korumak için bu kadar uğraştım, bu kadar tuttum ama o yabancı kadının fotoğrafını görünce gücüme gitti. Kimin olsa gider. Ben bu evlilikte zor dururum herhalde artık. Belki de duramayabilirim. Yuvamı yıkmak istemiyorum ama bunun kararını bir iki gün içinde vereceğim. Bilmiyorum, düşüneceğim. Boşanma iyi düşünülmesi gereken bir şey. 58 yaşındayım. Bu saatten sonra ben afedersin bunu bırakıp başka koca alacak değilim. Böyle şeyler çok ayıp bizim kitabımızda.” şeklinde konuşmuştu.

”PARA HER ZAMAN BULUNUR”: Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğinin altını çizen şarkıcı, ”Ben çocuğuma ve işime adamışım kendimi. Köpek gibi de çalışıp her şeyin üstesinden geleceğim. Üzücü tabii ki tüm bu yaşadıklarım. Düşünmem gereken bazı şeyler var. Allah’a çok şükür ekonomik olarak kimseye muhtaç değilim. Her şey yoluna girecektir. Bunu söylemek ayıp ama trilyonlar içinde 10 milyon gitmiş, önemli değil. Allah bana iş versin, o gelir geriye. Para her zaman bulunur. Ama sağlık, huzur ve mutluluk bulunmaz.” dedi. ”BAZI KADINLAR KAŞAR PEYNİRİ GİBİ”: ”Ben kocamı da kötülemek istemiyorum ama maşallah bazı kadınlar kaşar peyniri gibi.” diyen Kibariye, ”O kaşar peynirlerinin önüne geçemezsin. Ben bu konuyla ilgili tartışmayacağım da Ali’yle, olgun davranıyorum. Ben yuvamı kolay bozmam, ha o beni istemezse o zaman hemen giderim. Anladın mı anacım… Biraz toparlayayım kendimi, yine konuşacağız seninle.” ifadelerini kullandı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git