Kırışıklıklarınızdan Kurtulmanıza Yardımcı Olacak Gençlik İksiri

Kırışıklıklarınızdan Kurtulmanıza Yardımcı Olacak Gençlik İksiri
23 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.540 kez okundu.

İnsanlık tarihinin başından beri herkes gençlik iksirini bulmaya çalışıyor ancak böyle bir şey henüz keşfedilmedi. Bilim adamları sonsuza dek genç ve güzel kalmamızı sağlayabilecek bir şeyi bulmakta başarısız oldular ve şimdilik tek imkanımız plastik cerrahi, botoks ve diğer tedavilerdir. Ancak bunlar etkisizdir ve kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değildir. Peki, doğanın erken yaşlanma için bir çözümü olduğunu biliyor muydunuz? Bugün sizlere, sadece basit malzemeler içeren ve oldukça kolay bir şekilde hazırlanan doğal gençlik iksirini hazırlamayı göstereceğiz.

Bu güçlü gençlik iksiri daha şimdiden binlerce kadının hayatını değiştirdi. Doğa, cildinizi onarmak ve kozmetik ürünlere ihtiyaç duymadan genç görünmenizi sağlayacak birçok bitki ve ot sunmaktadır. Bugün sizlerle paylaşacağımız gençlik iksiri yaşlanma belirtileri ile savaşan ve bedeninizdeki serbest radikalleri yok eden bir besin olan keten tohumu içermektedir.

Keten tohumları sağlıklı omega 3 ve omega 6 yağ asitleri ve diğer önemli besinleri barındırmaktadır. Aslında keten tohumu kadar zengin olan çok fazla besin de yoktur. Ligan olarak bilinen antioksidanlardan bolca bulunur ve limon ile birleştirildiğinde keten tohumu karaciğerinizi onarabilir ki karaciğeriniz genç kalmanız için hayati öneme sahiptir.

Gençleştiren Gençlik İksiri Tarifi

Malzemeler

  • 100 gram keten tohumu
  • 50 gram bal
  • 1 diş sarımsak
  • 2 limon

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Sarımsağı iyice soyun ve soyulmuş limon ile birlikte bir blendera ekleyin. Ardından keten tohumunu ve balı da ilave edip, iyice karıştırın.

Karışımı ağzını kapatabileceğiniz bir kaba dökün ve buz dolabına yerleştirin.

30 gün boyunca her yemekten önce günde üç sefer olmak üzere 1 yemek kaşığı bu karışımdan tüketin ve cildinizdeki tüm yaşlanma belirtilerinden kurtulun.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git