Kızı Korkunca Odasına Kamera Koyan Baba, Bakın Neler Gördü?

Kızı Korkunca Odasına Kamera Koyan Baba, Bakın Neler Gördü?
5 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 741 kez okundu.

Dünyaca ünlü korku gerilim filmi Paranormal Activity gerçek oldu. Kızının korkması üzerine evin 2 bölümüne kameralar yerleştiren ve 7/24 kayda geçen baba, ürkütücü görüntüler elde etti. Kaydedilen görüntülerde, kız çocuğunun

oyuncak bebeğiyle oynadığı esnada diğer bebeğin hareket ettiği görülüyor. Minik kız her şeyden habersiz bebeği ile oynamaya devam ederken, odanın bir diğer köşesinde oturur vaziyette bulunan oyuncak bebeğinin kafasının hareket ettiği açıkça görülüyor. Görüntülerin ikinci bölümünde ise olaylar biraz daha ürkütücü hale geliyor.

Masada ödev ya da çizim yaptığı tahmin edilen minik kız, bir anda masanın üzerinde bulunan diğer kağıtların uçuşmasıyla irkiliyor. Ufak kızın korkudan odadan kaçmasının ardından daha da hareketlenen kağıtlar uçuşmaya devam ederken en korkutucu anlar yaşanıyor. Odanın ortasında masa aniden hareket etmeye başlıyor ve kendiliğinden yeri değişiyor.

Kaydedilen bu görüntüler uzmanları ikiye böldü. Bir kesim olayların ihtimal dahilinde olduğunu, diğer bir kesim ise görüntülerin sahte olduğunu savundu. Görüntüleri kaydeden baba Julio Cesar Alvarez Perez ise ‘sahte‘ iddialarına sert cevap verdi. Perez, ‘Bu görüntülere sahte diyenlerin yüzünü, benim ya da kızımın yaşadıklarını tecrübe ettiklerinde görmek isterdim” dedi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git