Kulağınıza 2 damla dökün ve işitme kaybına elveda diyin

Kulağınıza 2 damla dökün ve işitme kaybına elveda diyin
5 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 194 kez okundu.

Yıllar geçip yaşlanmaya başladığımız zaman eğer sağlıklı ve düzenli bir hayat yaşamıyorsak, çok değerli olan duyularımız da zayıflamalar ortaya çıkmaya başlar.

Bunların en yaygınlarından biri de işitme kaybı ve işitmede ki sorunlardır. Bu sorun kişinin yaşına, cinsiyetine, genetik yapısına ve yaşadığı hayat standardına göre farklılık gösterebilir.

Eğer siz de işitme sorunu çekenlerden iseniz işitme kaybına karşı bu doğal kürü deneyebilirsiniz. Bu kür işitme kaybınızı geçirmeye yardımcı harika bir doğal formüldür.

İşte Malzemeler; 3 Diş sarımsak, Zeytinyağı, Damlalık, Pamuk veya gazlı bez. Hazırlanışı; Sarımsağı soyduktan sonra iyice yıkayın, sonra havanda iyice ezin ve üzerine az miktarda zeytinyağı dökün. İyice karıştırdıktan sonra karışım posasını bir kenara ayırarak içerisindeki sıvıyı damlalığın içerisine alın ve daha iyi bir etki elde etmek için bütün gün sıvıyı bekletin.

Kullanımı; Her bir kulağa 2 ila 3 damla kadar uygulayın, kulaklarınızı pamuklu veya gazlı bezle örtün. Hayret edilecek derecede işitme becerinizi aşamalı olarak geri kazandığınızı fark edeceksiniz. Duyu kaybını önlemek için Tuz tüketimini azaltın, azalan tuz tüketimi kulak duyusunun iyileşmesine yardımcı olur.

Tuz, vücudun sıvı tutmasına ve kulakların fonksiyonel organlarını etkilemesine neden olur. Konserve çorba ve diğer işlenmiş gıdalar genellikle büyük miktarda tuz içerir; Etiketleri okuyun. Soğuk havalardan kulaklarınızı koruyun.

Yüksek sesli ortamlara girmekten mutlaka kaçının. Eğer yüksek ses olan ortama girmek zorundaysanız bu süreyi azaltmaya çalışın fakat böyle bir şey mümkün değilse, iş ortamınız yüksek sesli ise kulaklarınızı korumak için kesinlikle bir kulaklık edinin.

Kulak sağlınıza zararlı davranışlar, fark etmeden yavaş yavaş sizi sağırlaştırabilir. Sağırlığın önlenmesine yönelik tedbirlere mutlaka dikkat edin. Bu çok önemlidir, çünkü sağlığımız her şeyden önemli.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git