Libidonuzu Arttırmaya Yardımcı Olacak 8 Şey

Libidonuzu Arttırmaya Yardımcı Olacak 8 Şey
18 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.569 kez okundu.
  1. En İyi Cinsel Deneyiminizi Düşünün

İster şu anki eşiniz, ister bir başkası olsun gerçekten yaşadığınız ve asla unutamadığınız anların hatıraları libidonuzu daha da arttıracak ve aklınızdaki şeyleri gerçekleştirmeniz için sizi teşvik edecektir.

  1. Önce Kendinizi Sevin

Başkalarını sevmek kesinlikle psikolojik açıdan sizi kırılgan yapar. Genellikle kendimizi sevmediğimiz sürece içimizdeki aşkı ve sevgiyi bir başkasına göstermemiz imkansızdır.

  1. Daha Fazla Çinko Alın

Çinko cinsiyet hormonlarının üretimi için oldukça önemli bir mineraldir. Bilim adamları bu hormonların cinsel hayatımızdaki tutkumuzu belirlediğini kanıtlamışlardır ve cinsel hayatımız için çok önemlidirler.

Yapılan son araştırmalar ile cinsiyet hormonlarının önemi giderek daha da meydana çıkmaktadır. Bu gibi hormonlar insanların düşünce şekillerini bile etkileyebilmektedir. Aynı zamanda yapılan araştırmalar sonucunda bireylerin hormon miktarları ile libidoları arasında öznel bir bağ olduğu da kanıtlanmıştır. Yani bir kadın 10 birim hormon ile kendisini zapt edemiyorken, bir kadın 50 birim hormona ihtiyaç duyabilir.

  1. Seksi Şeyler Düşünün

Beyniniz, cinsel hayatınıza yön veren bir diğer etkendir. Partnerinizin de kahramanı olacağı bir hayal kurun. Özellikle partnerinizin bedenini düşünürseniz, başarı oranınız çok daha artacaktır.

  1. Yoğun Sevgi Bekleyin

Aslında libidonuzu beyniniz aracılığıyla kontrol edebilir ve yönlendirebilirsiniz. Bu yüzden eğer yoğun bir biçimde sevgi ve aşkı düşünürseniz, tüm olumsuz duygulardan arınırsınız.

  1. İstemeseniz Bile Evet Deyin

Bazı anlar vardır ki, eşiniz ile cinsel hiçbir şey paylaşmak istemezsiniz. Bunun birçok bedeni olabilir, örneğin karşınızdaki kişinin tarzını sevmiyor olabilirsiniz, ona kızgın olabilirsiniz, vs. Ancak cinsel ilişki ikiniz arasında bağ kuracak ve kırgınlıklarınızı unutmanızı sağlayacaktır. Bu bağ, sizi birbirinize daha çok bağlayacak ve doğal olarak libidonuzu arttıracaktır.

  1. Ruh Eşinizi Bulduğunuza İnanın

Özellikle yeni ilişkilerde libidomuz bizi genelde yarıda bırakır ancak öyle olmasa bile karşınızdaki kişiyi ruh eşiniz olarak düşünürseniz, durumu kurtarabilirsiniz.

  1. İlgi Çekici Bir Film İzleyin

Çıplak bedenlerin birbirlerine hoş dokunuşlarda bulunduğu filmlerden seyretmek, içinizde aynı şeyleri partneriniz ile yapma isteği uyandıracaktır. Partnerinize ne tür şeyler izlemek isteğini sorun ancak yanıt ne olursa, olsun, başarılı bir şekilde onu yönlendirerek, önerimizdeki gibi bir film izleyin.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git