Mesajlaştığı Adam

Mesajlaştığı Adam
19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.961 kez okundu.

Eşimin biriyle mesajlaştığını fark ettim ve telefonundan o numarayı aradım. Telefonu açan adamla birbirimize bağırdık, küfür ettik. Sonra o adam kapımıza dayandı!

11 yıldır evliyim, iki de çocuğum var.

Yaklaşık altı-yedi ay önce, eşimde internette oyun oynama merakı başladı.

Oyun oynadığı o sitelerde erkeklerle de sohbet ediyordu. Önceleri sıkıntı yaratmak istemediğim için bir şey demedim. Sonra bir gün çöp atmak için evden dışarı çıktı. Daha önce hiç görmediğim bir cep telefonuyla birini aradığını fark ettim ve onu takip ettim. Biriyle görüştü…

Eve döndüğünde ondan telefonu istedim, vermedi. Şiddete başvurdum, yine de vermedi. Sonra “attım” dedi, bir daha böyle bir şey yapmayacağına dair söz verdi.

15 gün sonra telefonu atmadığını anladım. Ona dışarıda gezmesi için izin verdim, sonra acilen eve geri çağırdım. Çantasını istedim, vermedi ama zorla aldım. İçinde tabii ki o telefon vardı.

Telefondaki numaralara ve mesajlara baktım. Mesajlardan biri şöyleydi: “Daha gitmedi. (Galiba benden bahsediyor.) Bugün senin olamazsam, deli olurum”.

Bunun dışında onu çok sevdiğini yazdığı 18 mesaj daha vardı. Tabii eşimle çok büyük kavga ettik ama o ısrarla bir şey olmadığını söyledi.

Mesajları yolladığı adamı aradım, onunla birbirimize bağırdık, küfür ettik. Sonra adam eve geldi!

Evimizi eliyle koymuş gibi kolayca bulmuş. Adam kapıyı tekmelerken, kızım bana dışarı çıkmamam için yalvardı.

Olayın üzerine karakola gittim. Adam ertesi gün yakalandı. Ama o da bana eşimle arasında herhangi bir şey olmadığını söyledi.

Evliliğim halen devam ediyor, fakat ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Eşinin telefonlaştığı adam inanılmaz yüzsüz, saldırgan ve utanmaz biriymiş. Kendine ya da birilerine güveniyor olmalı.

Birlikte olduğu kadının kocasına bu kadar saldırgan davranması akıl alacak gibi değil.

Eşinin seni aldattığını düşünüyorum. Eminim sen de farkındasın ama ya onu hâlâ sevdiğinden ya da çocukları düşündüğünden boşanmayı istemiyorsun.

Peki sen bu kadar ezilmeye layık bir insan mısın? Boşanırsın, olur biter. Birkaç ay üzülürsün ama hiç değilse bu işi onurunla bitirmiş olursun. Çocuklarına da sahip çıkarsın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git