Meteoroloji Tarih Verdi Çok Kuvvetli Geliyor

Meteoroloji Tarih Verdi Çok Kuvvetli Geliyor
14 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 307 kez okundu.

Aydın, Uşak, Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla’da yarın güçlü gök gürültülü sağanak planlanıyor. Aydın, Uşak, Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla’da yarın güçlü gök gürültülü sağanak bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından, Aydın, Uşak,Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla’da yarın güçlü sağanak beklendiği bildirildi. Genel Müdürlükten yapılan açıklamaya bakılırsa, yarın Aydın, Muğla, Denizli, Afyonkarahisar ve Uşak’ın genelinde görülecek gök gürültülü sağanak, öğledensonrasında kısa süreli güçlü olacak.

Yurttaşların ani sel, su baskını, senedirım, yerel dolu yağışı, yağış anında güçlü rüzgar şeklinde olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması istendi.Aydın, Uşak, Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla’da yarın güçlü gök gürültülü sağanak planlanıyor. Aydın, Uşak, Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla’da yarın güçlü gök gürültülü sağanak bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından, Aydın, Uşak, Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla’da yarın güçlü sağanak beklendiği bildirildi.

Genel Müdürlükten yapılan açıklamaya bakılırsa, yarın Aydın, Muğla, Denizli, Afyonkarahisar ve Uşak’ın genelinde görülecek gök gürültülü sağanak, öğleden sonrasında kısa süreli güçlü olacak. Yurttaşların ani sel, su baskını, senedirım, yerel dolu yağışı, yağış anında güçlü rüzgar şeklinde olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması istendi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git