Meteoroloji’den 12 İl İçin Kri-tik Önemli Uyarı

Meteoroloji’den 12 İl İçin Kri-tik Önemli Uyarı
3 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 134 kez okundu.

Hava durumu ile ilgili son tahminler Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Pastırma yazı ile birlikte mevsim normallerinin üzerinden seyreden sıcaklıklar yeniden düşerken vatandaşlar bugün hava nasıl olacak? İstanbul’a kar ne zaman yağacak? gibi soruları aramaya başladı. İşte hava durumu ile ilgili son tahminler….

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini yayınladı. Geçtiğimiz günlerde etkisini gösteren pastırma yazının yerini yeniden soğuk havalara bıraktığı bildirilirken, vatandaşlar önümüzdeki günlerde yaşanacak yağışlara karşı uyarıldı.

Hava durumu ile ilgili gelişmeleri yakında takip eden vatandaşlar ise bugün hava nasıl olacak? kar ne zaman yağacak? İstanbul’a kar yağacak mı? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte hava durumu tahminleri….

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

Bugün hava nasıl olacak? sorusu vatandaşlar tarafından sabah saatlerinden itibaren aratılmaya başlandı. Meteoroloji günü ile ilgili hazırladığı raporu sizler için hazırladık. İşte yurt genelinde hava durumu tahminleri…

MARMARA’DA HAVA NASIL?

Raporlar doğrultusunda Marmara bölgesinde havaların nasıl olduğu merak konusu oldu. Marmara’nın Karadeniz kıyıları ve Kuzey Ege’de kuvvetli rüzgar beklentisi var. Bu bölgede yaşayanlar için özellikle hafta sonuna dikkat edilmesi konusunda uyarılar geldi.

12 İLDE SAĞANAK YAĞIŞ

Önümüzdeki üç günlük dönemde de Karadeniz’de sağanak beklenmiyor. Fakat çarşamba günü, Van, Bitlis, Siirt, Hakkari, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Şırnak, Batman, Mardin ve Diyarbakır’da sağanak yağış etkisini gösterecek.

İSTANBUL’DA HAVA NASIL OLACAK?

İstanbul’da bugün hava sıcaklıkları mevsim normallerine dönüyor. Özellikle pastırma sıcaklarının son bulması sonucu vatandaşlar soğuk bir havaya uyandılar. Konuyla ilgili yapılan araştırmalar trendler listesinin zirvesini zorluyor. İstanbul’da bugün parçalı bulutlu bir hava hakim olacakken, sıcaklıkların ise 14-15 derece civarı olması bekleniyor.

ANKARA’DA HAVA NASIL OLACAK?

Ankara’da bugün sıcaklıklar oldukça düşük ancak güneşli bir hava hakim durumda. Bugün Ankara’da yağış beklenmiyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git