Müge Anlı’da Haber

Müge Anlı’da Haber
22 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 624 kez okundu.

Ünlü televizyon programcısı Müge Anlı canlı yayında aldığı haberle yasa boğuldu. Acı haberi alan Müge Anlı canlı yayını yarıda keserek stüdyoyu terketti. Ö-l-ü-m haberi Türkiye magazin gündemine de bomba gibi düştü. İşte acı haberim tüm detayları…..

Ünlü televizyon programcısı Müge Anlı canlı yayında aldığı haberle yasa boğuldu. Acı haberi alan Müge Anlı canlı yayını yarıda keserek stüdyoyu terketti.

Ö-l-ü-m haberi Türkiye magazin gündemine de bomba gibi düştü. İşte acı haberim tüm detayları…..

Hafta içi her gün yayınlanan ve Atv ekranlarının bir numaralı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yıllardır kameramanlık yapan Ercan Akbıyık, dün akşam saatlerinde evinde kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti. Müge Anlı acı kaybı canlı yayında paylaştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yıllardır kameramanlık yapan Ercan Akbıyık’tan üzücü haber geldi. Müge Anlı canlı yayında ekip arkadaşlarından gelen üzücü haberi paylaştı.

Evli ve yeni çocuğu olan Ercan Akbıyık, ilk gelen bilgilere göre dün akşam saatlerinde aniden kalbinin durması sonucu hayatını kaybetti. Müge Anlı canlı yayında hem ekranları başındaki hem de stüdyodaki izleyicinin de yakından tanıdığı kameraman Ercan Akbıyık’ın ölümüne ilişki detaylı bilgilere ulaşacağını bildirdi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git