Nazlı Çelik Gönlünü Yakışıklı Oyuncuya Kaptırdı

Nazlı Çelik Gönlünü Yakışıklı Oyuncuya Kaptırdı
5 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 276 kez okundu.

Takvim Gazetesi ‘nin haberine göre; Çelik, aynı dövüş kulübüne gittiği oyuncu Engin Öztürk ‘le sık sık görüşmeye başladı. Etiler’deki dövüş kulübünde tanışan Nazlı Çelik ile yakışıklı oyuncunun, her geçen gün artan samimiyeti aynı saloma giden birçok kişinin de dikkatini çekti.

2015 yılında evlendiği Serdar Bilgili’den 6 ay sonra boşanan Nazlı Çelik, Bilgili ile yeniden barışmış ama bu beraberlik de uzun sürmemişti. Başarısı ve zarafetiyle takdir toplayan başarılı haber spikerinin, son dönemde sürpriz bir isimle yakınlaştığı dedikodusu kulaktan kulağa yayıldı.

FOTOĞRAFLARINI BEĞENİYOR.40 yaşındaki Çelik’in, 31 yaşındaki Öztürk’ü instagram’da takip etmemesine rağmen son birkaç ayda yayınladığı tüm fotoğraflarını beğenmesi gözden kaçmadı. Nazlı Çelik’in bu gizemli tavrı da “Havada aşk kokusu var” dedirtti.

Nazlı Çelik, 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi.İlk ve orta öğrenimini Emerson College’da hem televizyon hem psikoloji eğitimi gördü.1999 senesinde Türkiye’ye geri döndükten sonra, NTV Haber’de polis adliye muhabirliği yaptı. 2002’de ABD Dışişleri Bakanlığı’nın davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü. 2005 senesinde Star TV’ye geçti. 2008’de Uğur Dündar’ın Star Haberi sunduğu sırada muhabirlik yapmıştır. 2011 senesinde de Uğur Dündar’ın Star’dan ayrılması üzerine hafta içi haberlerini sunmaya başlamıştır.

Hakkari Yüksekova’ya bizzat gidip, oradaki olayları haber yapmıştır. Bu haberinden sonra hdp milletvekili Abdullah Zeydan tepki göstermiş ve reyting suçlamasında bulunmuştu. Nazlı Çelik ise bu suçlamalara “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da bir film seti değil. Asker ve polisler de figüran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi” sözleriyle cevap vermişti.

Nazlı Çelik 1999 yılında Burak Öztarhan ile evlenmiş ve 2012 yılında boşanmıştır. Ardından 14 Şubat 2015 tarihinde Serdar Bilgili ile Madrid’de evlenmiş 6 ay sonra boşanmıştır.

28 Eylül 1986 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. Asker emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin dördüncü çocuğudur. Eskişehir’de büyümüş ve Eskişehir Fatih Andaolu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi için Ankara’ya gelmiş ve daha sonra 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde okumaya başlamış, 2012 yılında mezun olmuştur.

2003 yılında Hava Astsubay Meslek Yüksek Okuluna girmiş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Ancak daha sonra askerlik mesleğinin kendisine uygun olmadığını anlamış ve konservatuvara girmiştir. Tiyatro merakı da Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulunda girdiği Tiyatro Kolundan gelmektedir.

2010 yılında seçmelerine katıldığı Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı Kanal D dizisinde Selim Yaşaran karakterine hayat verdi. Dizi Engin Öztürk’ün Türkiye ve Arap ülkelerinde tanınmasına sebep olmuştur.

Dizinin 2012 yılında sona ermesi üzerine üniversite okuduğu dönemde hem oyun oynadığı hem de barmenlik yaptığı barın sahibi ünlü oyuncu Erdal BEŞİKÇİOĞLU’nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Emre karakterini canlandırmıştır.

Bunun yanı sıra Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde II. Selim rolünü üstlenmiştir.Star TV ‘de yayınlanan Hatırla Gönül dizisinin iç mimarlık okuyup marangoz olan Yusuf rolünü canlandırmış.

En son 2016 Aralık’ta bitmiş olan Yüksek Sosyete adlı dizide Kerem Özkan karakterini canlandırmıştır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git