Oğlunu Zincirle Bacaya Bağladı

Oğlunu Zincirle Bacaya Bağladı
13 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

Şanlıurfa’da oğlunu boynundan zincirle bacaya bağladığı iddia edilen baba gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen baba ile oğlu, ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Doğukent Mahallesi’ndeki bir apartmanın çatısında bir çocuğun zincirle bağlı olduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine giden polis ekipleri, 13 yaşındaki Y.Y.’nin boynundan bir metre uzunluğundaki zincirle baca demirine bağlandığını tespit etti. İHA’nın haberine göre, çocuğu zincirden kurtaran ekipler, Y.Y.’nin kendisini babasının bağladığını söylemesi üzerine İ.H.Y.’yi gözaltına aldı.

Sağlık kontrolünden geçirilen baba ile oğlu, ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. Şanlıurfa’da oğlunu boynundan zincirle bacaya bağladığı iddia edilen baba gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen baba ile oğlu, ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Doğukent Mahallesi’ndeki bir apartmanın çatısında bir çocuğun zincirle bağlı olduğunu gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git