‘O’nu Geri Döndürmenin Yolları

‘O’nu Geri Döndürmenin Yolları
28 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.023 kez okundu.

Erkek arkadaşınız ilişkinizde bir ara vermeniz gerektiğini söyleyerek gitti ancak siz yanınızda onun olmadığı bir yaşantının hayalini bile kuramıyorsunuz değil mi? Panik, hüzün, depresyon ve daha birçok duyguyu aynı anda yaşıyor ve nasıl bir adım atmanız gerektiğini bir türlü kestiremiyorsunuz. İçten içe hissettiğiniz korkunuz şimdilerde eski olan erkek arkadaşınızın geri dönmeme ihtimali ve hatta başka birine âşık olması kuşkusuz. Böyle zamanlarda bu tarz düşüncelere kapılmanız oldukça normal olsa da duygularınızın hareketlerini yönlendirmesine asla izin vermemeniz gerekir. Onun sevgisini gururunuzu ayaklar altına almadan ve yalvarıp yakarmadan yeniden elde edebilirsiniz. Bu size çok zor geliyor olsa da aslında düşündüğünüzden daha kolaydır. Bütün yaşanan olumsuzluklara rağmen onun sevgisini yeniden nasıl elde edebileceğinizi, hangi etkili ve basit yöntemleri kullanacağınızı aslında en iyi bilen yine kendinizsiniz yalnızca bildiklerinizin farkında değilsiniz.

İstediğini alan erkek tabi ki sıkılır!

Kuşkusuz ki eski erkek arkadaşınızı geri kazanmanızın yolu biraz erkek psikolojisini anlamayı gerektirir. Unutmamanız gereken ilk nokta romantizm ve aşka erkek ve kadınların bakış açılarının farklı olduğudur. Kadınlar çok küçük yaşlarından itibaren peri masallarını andıran romantizmler düşler ve yaşamlarının sonuna kadar büyük bir aşkı paylaşacakları beyaz atlı prenslerini beklerler. Asıl problem ise beyaz atlı prenslerini bulduklarında başlar. Çünkü bu keşfedişle beraber kadın rahatlama dönemine girerken erkek istediği hedefe ulaşmış olmanın hazzını yaşar. Zamanla istediği hedefe ulaşmayı başaran erkek sıkılmaya ve yeni heyecanlar aramaya başlar. Erkeklerin birçoğu kendini zorlayacak yeni hedefler isterler peki neden bu yeni hedef yine siz olmayasınız ki?

Sizi merak etmesine izin verin!

Hayallerinizin beyaz atlısı olduğunu düşündüğünüz prensiniz ile ilk başladığınız dönemi anımsayın. Ağlayıp yas tutarak sizi sevmesini isteyen siz değildiniz ve muhtemelen ilk adımı da siz atmamıştınız. Öyleyse öncelikle aklınıza kazımanız gereken o dönemlerde işe yarayan yöntemin bugün kullandıklarınız olmadığıdır. O dönemler ilgisini çekmenizin ilk nedeni kuşkusuz ki sizin ulaşılmaz olmanızdı. Aranızda neşeli ve keyifli bir kovalamaca başladığında muhtemelen erkek arkadaşınız bu çekişmeden oldukça mutluydu. Öyleyse şimdi de eski günlere dönmenin tam zamanı. Yapmanız gereken ilk şey tıpkı eski günlerdeki gibi ulaşılmaz olmak. Bunu yaşamınıza geçirmenizin en basit yöntemi ise onu reddetmeniz ve onun aklında yine sırlar ile dolu gizemli bir kadın halini almanız. Yalnızca birkaç hafta sizden haber alamamak onu meraklandırmak için yeterde artar bile. Bu süre zarfı içerisinde kendisini arayarak barışmak isteyeceğinizden emin olan erkek bunu yapmamanız halinde büyük bir merak ve şaşkınlık yaşayacaktır. İşte atmış olduğunuz bu ilk sağlam adım ile rolleri değişmiş oldunuz. Telefon başında arasın diye nöbet tutan ve içten içe araması için yalvaran kişi olmak yerine arasın diye beklenilen kişi olmayı başardınız. Bu durumda emin olun ki alışılageldik ve sıradan davranışınızı sergilememeniz erkek arkadaşınızı büyük bir hayal kırıklığına sürükleyecektir.  Sergilediğiniz bu yeni tavır ilişkinizde mola vermek isteyen kişi erkek arkadaşınız olsa dahi bu isteğini yeniden gözden geçirmesine ve sizi aramasına sebep olacaktır.

Dikkat! Sakın yelkenleri suya indirmeyin!

İçten içe beklediğiniz telefon geldiğinde siz siz olun sakın yelkenleri suya indirmeyin. Ona onun dışında meşguliyetleriniz olduğunu hissettirin. İzleyeceğiniz en doğru yol onsuz bir yaşamınız olduğunu görmesini sağlamanızdır. Şayet konuşmanız gerektiğini belirtirse ona en kısa sürede geri dönüş yapacağınızı şuan çok farklı planlarınız olduğunu ve müsait olmadığınızı belirtin. Tabi bu arada çok fazla da bekletmemeye özen gösterin. Arayacağım dediğiniz gün mutlaka onu arayın, buluşmak için bir yer ve gün belirleyin. O büyük buluşma anı geldiğinde ise siz siz olun heyecanınızı belli etmeyin. Duygularınızı belli etmemeye ve sakin olmaya çalışın. Kendiniz ile ilgili konuşmak ya da duygularınızı dillendirmek yerine konuşmayı tamamıyla onun üzerine yönlendirmeye çalışın. Bırakın ne hissettiğini, ne düşündüğünü ya da neler yaptığını o anlatsın. Onu dinledikten sonra gözlerinin içerisine bakın ve koluna yumuşak bir temasta bulunun. Bu minik dokunuş sevdiğiniz erkeğin hisleri üzerinde tam bir şok etkisine neden olacaktır. Onun gözünde mümkün olduğunca hayatına kaldığı yerden devam eden güçlü bir kadın profili çizin. Size geri dönmek istediğinde de birden bire evet demeyin. Yaşayarak deneyelim en doğru cevap olacaktır. Basit ancak etkili birkaç yöntem ile göreceksiniz ki hayallerinizin aşkını yaşamınıza yeniden geri kazanacaksınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git