Parazit

Parazit
16 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.926 kez okundu.

Göbeğinizin, geçmeyen mide ve baş ağrılarınızın üzüntü ve stresinizin sebebi bu parazitler olabilir! Şişmiş Mide ve Şişkinlik, koca bir karından ve bağırsaklardaki parazitlerden kurtulmak İçin sadece bir geceye ihtiyacın var! Bu kolay ve basit tarifle yağları da cayır cayır yakın!

1 gecede parazitlerden kurtulup zayıflayın

Henüz bilmiyorsanız, vücudunuz 2 / 3’ünün bir tür bakteri ile dolu olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca, bağırsaklarda birçok sağlık problemine neden olabilecek bir tür bakteri vardır.

Belki hangi bakteriler hakkında konuştuğumuzu bilmiyorsunuz, ancak bu bakterilere Helicobacter Pylori deniyor. H. Pylori, uygun tıbbi muayene olmadan tanımlamak çok zordur.

Helicobacter Pylori semptomları

Bu bakteriler bazı semptomlarla tanımlanabilir ve bazıları şişkinlik, ishal, kabızlık, buruşukluk, gaz, asit reflüsü, mide ekşimesi, karın ağrısı, baş ağrısı ve reflüdür. Bu semptomlar günlük semptomlardır ve bu nedenle insanlar bu bakterilerin bağırsaklarında olduğunu bilmiyor.

Ayrıca üzüntü ve strese neden oluyorlar. Bu bakterileri gittiğiniz restoranlardan da kapabilirsiniz. O yüzden gittiğiniz restoranların güvenilir olduğundan emin olun.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Bir çözüm, size uygun bir ilaç vermek için doktorunuzu ziyaret etmenizdir. Ama doktorlar hemen antibiyotik yazabilir. O yüzden biz size doğal bir yol vereceğiz.

Ayrıca diyetinizi değiştirmelisiniz, çünkü diyet bu sorunun çözümünde temel faktördür. Daha fazla vitamin, A, C ve E, çinko ve bifidobakterium ve laktobasil gibi probiyotikler ekleyin.

Ev yapımı yoğurt en iyi probiyotiklerdendir.

Ellerinizi sık sık yıkamayın ve ayrıca güvenli bir kaynaktan su içtiğinizden emin olun ve temizliğinize önem gösterin.

Bakterilerden kurtulup Nasıl kilo verebilirsin?

Kilo vermede size yardımcı olacak bu güçlü içeceği yapın.

İçindekiler

Yarım bardak su
1 limon
1 salatalık
Aloe vera 1 çorba kaşığı
Rendelenmiş zencefil 1 çorba kaşığı
Bir büyük tutam maydanoz
Talimatlar

Bütün bu malzemeleri karıştırıcıya koyun, bir karışım yapın ve derhal için.
Bu içecekten bir bardak içerken, yağın nasıl kaybolduğunu hissedersiniz. Tüm bu malzemeler, metabolizmanızı geliştirecek güçlü bir tarifi yapmak için birlikte karıştırılır.

Limon suyu , vücudunuzdan toksinleri atmada çok etkilidir.
Salatalık güçlüdür, çünkü yağ ile kavga eder ve etkinliği nedeniyle onu her tarifte bulabilirsiniz.
Aloe vera , kilo vermede son derece yararlıdır.
Zencefil metabolizmanızı hızlandırabilir ve kabızlık konusunda size yardımcı olabilir.
Maydanoz toksinlerin , kalorilerin giderilmesine yardımcı olur ve ağırlık kaybetmek için yararlı vitamin ve mineralleri bulunur.
En iyi tavsiye, bol su içmektir. Su, kalorili yanmada önemli bir role sahiptir. Ayrıca bol su içerek metabolizmanızı geliştireceksiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git