Saçlarınızı %100 Düzleştiren Saç Kürü

Saçlarınızı %100 Düzleştiren Saç Kürü
21 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.617 kez okundu.

Dünya çapından milyonlarca kadın saçlarının düz olmasını diliyor ancak kimi zaman doğuştan şanssız olabiliyoruz. Saçlarını düzleştirmek için kadınlar kendilerini pahalı ve tehlikeli uygulamara maruz bırakıyor ve saçlarına faydadan çok zarar veriyorlar. Sonunda da buna değmiyor. Saçınız kısa süreliğine düz oluyor ancak kısa bir süre sonra adeta keşmekeşe dönüyor. Neyse ki sizin için bir çözümümüz var. Çok kısa bir süre içerisinde saçlarınıza zarar vermeden bu doğal kür ile saçlarınızı düzleştirmeniz mümkün.

Saç Düzleştiren Saç Kürü

Malzemeler

  • 100 gram hindistan cevizi sütü
  • 2 yemek kaşığı limon suyu
  • 1 yemek kaşığı zeytin yağı
  • 1 buçuk yemek kaşığı patates suyu

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Limon suyunu bir tencereye koyun ve kaynattıktan sonra hindistan cevizi sütünü ve zeytin yağını da ilave edin. Karışımı kaynatmadan bir süre daha ocakta tutun. Koyu bir kıvam elde edince, ıslak ve temiz saçlarınıza karışımı uygulayın ve iyice yayın. Daha sonra bir duş bonesi takın ve bunu da havlu ile sarın. Maske saçlarınızda 45 dakika boyunca bekledikten sonra her zaman kullandığınız şampuanınız ile saçlarınızı yıkayın.

Sadece tek bir denemeden sonra sonuçları görünce oldukça şaşıracaksınız. Saçlarınız ipeksi, parlak ve düz olacak ve bir daha tehlikeli saç düzleştirme yöntemlerine yüzlerce lira harcamak zorunda kalmayacaksınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git