Sadece 1 Yemek Kaşığı ile Bağırsakları Temizleyen Karışım

Sadece 1 Yemek Kaşığı ile Bağırsakları Temizleyen Karışım
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.948 kez okundu.

Sağlıklı bir yaşam için en sık kullanılan laflardan birini hepimiz duymuşuzdur; “ne yersen, o’sundur.” Sindirim sistemimiz çok karmaşık bir mekanizmadır ve sindirimin kendisi de oldukça karmaşık bir süreci temsil eder.

İnsan bedeni gıdalardan yeterli miktarda besin alamazsa ve sindirim sistemi yeterli işleyemezse, genel sağlığında ciddi sorunlar yaşayacaktır.

Bedenimizde biriken zehirli maddeler ve atıklar, sindirim sistemimizi etkileyerek, birçok sağlık sorununa neden olmaktadır.

Bu yüzden tüm bedeninizin senede en az iki sefer tamamen temizlenmesi ve sağlıklı bir beslenme programı benimsemeniz çok önemlidir. Bu sayede sayısız istenmeyen şeyden kaçınabiliriz ve aynı zamanda bedenimizde atıkların ve toksinlerin birikmesine engel olabiliriz.

Bağırsakları Temizleyen Karışım

Malzemeler

  • 5 bardak kaynar su
  • 150 gram erik
  • 150 gram hurma

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Bir tencerede beş bardak suyu kaynatın ve kaynamaya başladığında hurmaları ve erikleri suya atın. 15 dakika boyunca kaynadıktan sonra ocaktan alın ve soğumasını bekleyin.

Sabahları aç karna bu mucizevi karışımdan bir yemek kaşığı kadar tüketin. Bu güçlü karışım sindirim sisteminizi güçlendirecek, kabız gibi çoğu sindirim sorununu iyileştirecek, toksinleri bedeninizden arındıracak ve sağlığınıza birçok fayda sağlayacaktır.

Vaktinizi daha da harcamayın, bu karışımı deneyin ve bedeninizdeki değişimleri hissedin.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git