Sadece 5 Dakikada Yüzünüzü Gençleştiren Yüz Maskesi

Sadece 5 Dakikada Yüzünüzü Gençleştiren Yüz Maskesi
6 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.966 kez okundu.

Yaşlılık baş göstermeye başladıkça, ilk belirtiler yüzümüzde belirir. Bazı insanlar kırışıklıklarının görünmemesi için gülmekten bile kaçınırlar. Piyasada gerçekten kırışıklıklara karşı etkili bir tedavi veya ürün bulunmuyor. Botoks ise gerçek bir çözüm değil ve en pahalı kremler bile yaşlanma sürecini geciktiremiyor. Ancak bugün sizlerle yüzünüzdeki kırışıklıkları yok edecek ve yenilerinin oluşmasını engelleyecek doğal bir çözüm paylaşıyor olacağız.

Bugün sizinle paylaşacağımız kırışıklık karşıtı ev yapımı maske yüzünüzdeki yaşlılık belirtileri için en iyi çözümlerden birisidir. Cildinizi besleyecek ve nemlendirecek ve bu sayede çok daha genç görüneceksinizdir. Maskeyi hazırlamak oldukça kolaydır ve cebinizde bir deliğe neden olmayacaktır. işte yapmanız gerekenler:

Malzemeler

  • 1 yumurta akı
  • Yarım çay kaşığı limon suyu

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

1 yumurtanın akı ile sarısını ayırın, ardından bir kap içerisinde çırpın ve limon suyunu ekleyin. Homojen bir karışım elde edene kadar biraz daha çırpmaya devam edin.

Maskeniz hazır olduğunda yüzünüzü su ve sabun ile iyice yıkayın ve maskeyi uygulayın. Dairesel hareketlerle nazikçe yüzünüze masaj yapın ve maskenin işe yaraması için biraz yüzünüzde bekleyin. Hızlı bir şekilde kuruduğunu göreceksinizdir. 5-10 dakika kadar bekledikten sonra ılık veya soğuk su ile yüzünüzü yıkayın ve son olarak en sevdiğiniz nemlendiriciyi uygulayın. En iyi sonuçlar için maskeyi haftada 3-4 sefer kullanın.

Bu karışımı düzenli olarak kullanmak, yüzünüzü daha genç gösterecek ve cildinizi nemlendirecektir. Eğer genç kalmak istiyorsanız, rahatlamayı ve başa çıkmaya çalıştığınız stresi azaltmayı unutmayın. Kendinizi olumlu insanlarla çevreleyin ve daha fazla gülün. Her gece en az 7-8 saat dinlenin. Sağlıklı beslenin ve fiziksel olarak aktif olun ve böylelikle, kesinlikle yaşlılığın belirtilerinin cildinize uğramamasını sağlarsınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git