Sadece 7 Günde Bel Bölgesindeki Yağları Eriten Tarif

Sadece 7 Günde Bel Bölgesindeki Yağları Eriten Tarif
23 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 3.365 kez okundu.

Çoğu zaman hepimiz, yeterli bir kilo ve bedenimizdeki yağların bir santimi bile görünmeyecek şekilde ideal bedene sahip olma hayali kurarız.

Kendi ölçülerimize göre, olması gerektiğinden daha kalın olmayan düz bir karına ve harika bacaklara sahip olmak isteriz.

Ancak bazen üzerine düşünmediğimiz şey, doğa ananın bize, bu sorunu çözmek için gerekli malzemeleri verdiğidir. Ancak bunları genelde bilgisizlikten ötürü görmezden geliriz ve bedenimiz için aslında hiç de ideal olmayan kimyasallarla dolu pahalı tedavilere yöneliyoruz.

Bu yazımızda istemediğiniz potansiyel yağları eritmek için size iki malzeme öneriyor olacağız. Limonu chia tohumları ile birleştirin ve kolayca yağlarınızdan kurtulun.

Limon ve Chia Kombinasyonunun Faydaları

Limon harika bir yağ eriticidir ve çok az kaloriye sahip olması ile bilinmektedir. Aynı zamanda antiviral özelliklere de sahiptir, bu sayede her türlü soğuk algınlığına karşı da etkilidir. Bunlara ek olarak sahip olduğu yüksek lif içeriği ile bedeninizin su ihtiyacını dengeler ve toksinleri atmaya yardımcı olur. Chia ise lif açısından zengin ve doğal bir antioksidan olan tohumlardır.

Bu iki malzemeyi karıştırdığınızda elde edeceğiniz faydaları bir düşünsenize. İşte yağ yakıcı tarif:

Malzemeler

  • 1,5 bardak su
  • 1 yemek kaşığı bal
  • Bir limonun suyu
  • 1 yemek kaşığı chia tohumları

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

İlk olarak bir yemek kaşığı chia tohumunu ıslatın. Bunun için tohumları suyun içine atın ve biraz şişmelerini bekleyin.

Yaklaşık bir saat sonra bir buçuk bardak suyun içine limon suyu ve chia tohumlarını atın. İstediğinize bağlı olarak bu malzemeleri daha sonra çıkartabilirsiniz veya dilerseniz blenderdan geçirebilirsiniz.

Bundan sonra içeceğiniz tüketmeniz için hazırdır.Sabahları aç karna bu karışımdan tüketin ve çok kısa bir süre içinde bedeninizdeki değişimleri gözlemleyin.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git