Sadece Bu İki Malzeme ile Bedeninizi Parazitlerden Arındırın ve Kilo Verin

Sadece Bu İki Malzeme ile Bedeninizi Parazitlerden Arındırın ve Kilo Verin
25 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.665 kez okundu.

Birçok insanın bedeninde fazla yağ depolanmaktadır. Bunlar, size kilo olarak dönmektedir ve bedeninizde biriken toksik atıklardan kurtulmak giderek daha da zor bir hal almaktadır. Ancak bazı sorunlar her zaman doktora uğramadığınız sürece gizli kalmayı başarabilmektedir.

Tatlı veya ekşi bir şey aşerdiğinizde, bunu karşılamak istersiniz ve bu durum arada sırada bir oluyorsa da oldukça normaldir. Eğer bu aşermeleriniz çok sık oluyorsa ve bu sırada hala tok hissediyorsanız, yüksek strese maruz kalmış olabilirsiniz veya midenizde parazitler olabilir. Eğer yüksek miktarda şeker tüketmeye alışıksanız, bu durum parazitlerin midenizde çoğalması için midenizi bir mukus tabakası ile çevreleyerek harika bir ortam hazırlar.

Mantarın ve bakterilerin çoğalması çevrede görmeye alışık olduğumuz bir durumdur ve doktorlar genellikle parazitleri aşermeler ile ilişkilendirir. Bu parazitler iştahınız üzerinde etkiye neden olarak, daha fazla yemenize neden olur. Bu sayede daha fazla enerji harcarsınız ve kilo almaya başlarsınız.

Bu yüzden bedeninizde harika değişikliklere neden olacak bir tarifi sizinle paylaşıyor olacağız. Bu sayede daha fazla enerjiniz olacak, istenmeye kilolarınızdan ve aynı zamanda bu sinir bozucu parazitlerden kurtulacaksınız.

Bu tarifi hazırlayabilmeniz için sadece iki tane malzemeye ihtiyacınız var.

Malzemeler

  • 100 gram keten tohumu
  • 10 gram kuru karanfil

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Bir havan yardımıyla her iki malzemeyi, toz haline gelene kadar dövün. 3 gün arka arkaya olacak şekilde sabahları bu karışımdan iki yemek kaşığı kadar tüketmeniz gerekiyor. Bu karışımı su ile veya kahvaltınızla karıştırarak, tüketebilirsiniz.

Bu karışımı tüketmek için ideal süre üç gündür ve daha sonra üç gün ara verdikten sonra süreci tekrar tekrarlayabilirsiniz. Bir ay sonrasında farkları hissediyor olacaksınız.

Bu karışım bedeninizdeki parazitlerden kurtulmanıza, yağ birikintilerini eritmenize ve kilo vermenize yardımcı olacaktır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git