Sadece İki Malzemeyle Eklemlerinizdeki Ağrılara Son Verin

Sadece İki Malzemeyle Eklemlerinizdeki Ağrılara Son Verin
4 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.882 kez okundu.

Eklem ağrısı yaşlılarda daha yaygındır ancak bu, genç insanların bundan etkilenmeyeceği anlamına da gelmemektedir. Yaşlandıkta bedenimiz işlev kaybına uğramaya başlar ve günlük kullanım ve aşınma nedeniyle, sırt, bacak, boyun ve bilek ağrıları yaşarız. İnsanlar bu ağrılar için genellikle ağrı kesici kullanır ancak bu ağrı kesicilerin bir dizi yan etkisi vardır ve eklemleriniz ve kemiklerinize daha fazla zarar verirler. Neyse ki, herhangi bir yan etkisi olmadan doğal yollarla eklem ve kemik ağrılarınızı geçirmenizi sağlayacak, basit ve doğal bir karışım var.

Bu karışım eklemlerinizi yağlayarak, ağrılarınızı azaltmaya yardımcı glisin gibi gerekli amino asitleri içeren ve hayvan ürünü olan jelatin içermektedir. İşte şu şekilde hazırlamanız gerekiyor:

Malzemeler

  • 150 gram yenilebilinir jelatin
  • 1 bardak soğuk su

Nasıl Hazırlanır?

5 gram jelatini çeyrek bardak soğuk suya ekleyin ve karışımı tüm gece buzdolabında bekletin.

Sabah olduğunda bir bardak süt, yoğurt veya meyve suyu ile birlikte tüketin ve bir gelişme fark edene kadar her gün tekrarlayın.

Jelatin aynı zamanda bir hafta içerisinde boyun, bacak ve sırt ağrılarınızı geçirecek ve genel sağlığınıza katkıda bulunacaktır.

Sindirim sisteminiz için de oldukça önemli bir yağlayıcıdır ve gıdaların bağırsanızdan daha kolay geçmesini sağlarken, bağırsaklarınızdaki iltihaplanmaları da giderecektir.

Bu karışım bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ve hormonlarınızı dengelerden, genel sağlığınız içinde etkili faydalar sağlayacaktır. Bu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı da unutmayın!


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git