Seda Sayan Öldü Haberi Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı

Seda Sayan Öldü Haberi Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı
30 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.059 kez okundu.

Son Dakika! “Seda Sayan Öldü” Haberi Türkiye’yi Ayağa Kaldırdı…

Türkiyeyi ayağa kaldıran haber! Seda Sayan öldü diye asılsız haber yaptılar. Yüksek sosyal medya gücü olan bazı hesaplar üzerinden gelen haber Türkiye’de büyük ses getirdi. Haber fake olduğunu öğrenen hayranları oh çekerek derin bir nefes aldı.

Seda Sayan, kendisi hakkında “Aşağılık bir kadın” ifadesini kullanan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu. Seda Sayan’ın inşaat işçileriyle ilgili yaptığı açıklamayı Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “Bu kadar ahlaksızca, namussuzca bir kelamı Türkiye Cumhuriyeti kanallarında söyleyebilecek kadar aşağılık bir kadın!” şeklinde eleştirmişti.

Sayan, bu sözler üzerine Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu.

“AŞAĞILIK KADIN SİZLERİN SEYRETTİĞİ PROGRAMI SUNUYOR”

İsmail Yıldırım, Seda Sayan ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı: “Seda Sayan bir programında kadına diyor ki ‘Çocuk yapmayı düşünüyor musun?’ kadın ‘evlenmeden olmaz’ diye cevaplıyor. Konu öyle gidiyor böyle gidiyor sperm bankasına geliyor. En sonunda ahlaksız kadın diyor ki, ‘ona gerek yok canım bir inşaat işçisi de iş görür.’ Bu kadar ahlaksızca, namussuzca bir kelamı Türkiye Cumhuriyeti’nin kanallarından söyleyebilecek kadar aşağılık bir kadın sizlerin seyrettiği programı sunuyor.

Bakın, sizlerden rica ediyorum. Bu toplumun temel değerini temel unsurunu sizler oluşturuyorsunuz. Sizlerin inancı bizim gelecek nesillerimizi oluşturacaktır. Hem kendinize, hem yakın çevrenize hem de çocuklarınıza doğru şeyleri seyrettirin”


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git