Serçe Parmağınızdaki Bu Üç Noktanın Anlamını Biliyor musunuz?

Serçe Parmağınızdaki Bu Üç Noktanın Anlamını Biliyor musunuz?
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.224 kez okundu.

Her insanın parmakları birbirinden farklıdır. Parmaklarımız asla birbirinin aynısı olmaz. Parmak uzunluğu, her parmak boğumu için bile farklıdır. Bu organlarınızın aynı zamanda şekilleri de birbirinden farklıdır.

Ancak bir insanın parmaklarına bakarak, karakteri hakkında bilgiye sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Bazı insanlar sadece serçe parmağı inceleyerek bir insanın karakteri ve eşsiz kişiliği hakkında bilgi sahibi olabileceğimize inanıyor.

  1. Boğum Uzunsa

Bu, kişinin çekici ve harika dil becerilerine sahip olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda harika bir gözlem yeteneğine sahiptirler.

  1. Boğum Uzunsa

Bu insanların diğer insanlara yardım etmeyi ve onlara bakıcılık yapmayı severler. Oldukça dirençli bir yapıları vardır. Genellikle sağlık uzmanları ve doktorların bu gibi kişiler üzerinde bir sağlık sorunu bulması zordur.

  1. Boğum Uzunsa

Parmağındaki bu boğmu uzun olan insanlar genellikle çok dürüsttürler, her zaman doğruyu konuşurlar ve harika sözlü becerilere sahip oldukları gibi, çok da sosyaldirler.

  1. Boğum Kısaysa

Bu, insanların sosyal ortamlarında çok popüler olmadıklarının göstergesidir. Bu insanlar genellikle çekingen ve zayıftırlar.

  1. Boğum Kısaysa

Orta kısmı daha kısa olan insanlar genellikle çalışmaktan kaçınır ve inatçıdırlar. Değişime karşı da oldukça tepkilidirler ve alışkanlıklarını sürdürmek isterler.

  1. Boğum Kısaysa

Eğer parmağınızın en alt kısımdaki bölümü kısaysa bu insanlar genellikle naif ve sakindirler. Ancak bu gibi insanların çoğu eğitim hayatı yerine iş hayatını tercih etmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git