Su grubu burçlarını önümüzdeki günlerde neler bekliyor?

Su grubu burçlarını önümüzdeki günlerde neler bekliyor?
14 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.988 kez okundu.

Burçlar, karakteri belirleyen temel ögeler arasındadır. Her insan doğduğu tarihe göre bir burca sahiptir. Dünyaya gelinen tarihte gezegenlerin konumu, diğer gezegenler ile ilişkileri ve dünyayla sahip olduğu çekim gücü kişinin burcunu belirler. Astroloji, tarih boyunca kadim bir öğreti olarak belirlenmiş ve doğruluğu her alanda kanıtlanmıştır.

Burçlar temel olarak dört gruba ayrılır. Bunlar ateş, toprak, hava ve su gruplarıdır. Ateş toprak ile, hava da su ile zıt özelliklere sahiptir Aynı grupta yer alan burçların özellikleri benzer. Dolayısıyla belli dönemlerde bu burçlara sahip kişilerin kehanetleri de benzerlik gösterebilir. Su burçlarının son günlerde ortak kehanetlere sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Su Grubu Burçlarının Özellikleri

Yengeç, Akrep ve Balık burçları su grubu burçlarıdır. Bunlar hava grubu olan Terazi, Kova ve İkizler ile zıt özelliklere sahiptir. Su grubu burçlarında mantıksallık ve gerçekçilik yerine duygusallığın ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz. Bu burçlarda olan kişiler gündelik olaylara daha duygusal ve sezgisel bakmaktadırlar. Beşeri mantık onlar için genellikle ikinci plandadır.

Su burçlarını önümüzdeki günlerde bazı kehanetler bekliyor. Elbette her burcun farklı  bir özelliği vardır ancak belirtildiği gibi zaman zaman grupların ortak ya da benzer kehanetleri olabilir. Su elementinin tepkimeye girdiği bir dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla Yengeç, Balık ve Akrep burçlarına dâhil kişilerin bu dönemde dikkatli olması gerekiyor.

Kehanetler

  • Yengeç burcunda bugünlerde zihinsel bir karmaşa hâkim. Düşünceleriniz sizi meşgul ediyor olabilir. Bugünlerde duruluğu ve huzuru arıyorsunuz. Çünkü ne yapacağınızı bilemediğiniz bir durum içindesiniz. Ancak sezgilerinize ve duygularınıza en çok güvenmeniz gereken günlerden geçtiğinizi de bilmeniz gerekiyor.
  • Akrep burçlarında da benzer bir durum söz konusu. Ekonomik başarılarınız sizi yanıltmamalı çünkü ruh hâliniz tüm bunların elinizden gitmesine sebep olabilir. Duygularınıza her zaman güvenmeli ve önsezilerinizin sizi yanıltmayacağını bilmelisiniz. Beşeri mantığın ön plana çıkması gereken bazı zamanlar vardır ama şu sıralar o dönemde değilsiniz.
  • Balık burçlarında ise karmaşık ailevi problemler görülüyor. Tüm bunları çözecek gücün içinizde olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak öncelikle kendi iç sesinize kulak vermeniz gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git