Temel Sorar Tatil Nasıl Gidiyor…

Temel Sorar Tatil Nasıl Gidiyor…
1 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 805 kez okundu.

Temel Sorar Tatil nasıl gidiyor Fadime , kocası Temel olmadan ilk defa tatile çıkar. İlk mola yerinden cep telefonuyla Temel’i arar: -Kocacım yolculuğum çok iyi gidiyor, bir doktor beyle tanıştık, çok hoş sohbet birisi” der. İkinci molada tekrar arar: -Yolculuk çok iyi gidiyor, su an doktorla yemekteyiz”İkinci molada tekrar arar:-Yolculuk çok iyi gidiyor, su an doktorla yemekteyiz” Sabah tatil yöresine varınca tekrar arar: -Kocacım otelime geldim, tesadüf doktorla ayni oteldeyiz” Temel olaydan killanir ama ne yapsın?.. Öğle vakti Temel Fadime’yi arar:-Tatil nasıl gidiyor Karicim? -Çok iyi gidiyor, bizde doktorla yemek yiyorduk, çok eğleniyoruz…

Temel olaydan iyice killanmistir. Öğleden sonra tekrar arar Fadime’yi:-Tatil nasıl gidiyor… -İyi, bizde doktorla havuz başındayız, bana güneş yağı sürüyordu, birazdan havuza gireceğiz… -Üzerinde şu an ne var? der Temel.-Bikinim. -İyi üstünü çıkart. -Niye? -Cikartt!.. -Şimdide altını çıkart.-Niye?-Çıkart!..-Şimdi de bacaklarını aç ve güneşe doğru döndür. -Tamam-Ama niye yaptım? -Güneş giren yere doktor giremez de ondanBONUS FIKRA Kadının biri bir gün ormanda gezinirken tuzağa yakalanmış bir kurbağa görmüş. Kurbağa ona, “Beni bu tuzaktan kurtarırsan, sana 3 dilek hakkı tanıyacağım”. demiş.Kadın onu kurtarmış ve kurbağa da:

– “Teşekkür ederim, ama sana dileklerinle ilgili bir koşulu söylemeyi unuttum. Ne dilersen dile, dileğinin 10 katı iyisine ve fazlasına kocan da sahip olacak!”Kadın: “Tamam” demiş. İlk dilek olarak; – “Dünyanın en güzel kadını olmak stiyorum.” demiş. Kurbağa onu uyararak demiş ki: – “Bu dilek, senin kocanı da dünyanın en yakışıklı adamı yapacak ve kadınlar onun başına üşüşecek.” Kadın:– “Bu önemli değil, çünkü ben en güzel kadın olacağım için, onun gözü benden başkasını görmeyecek”. Ve ilk dilek gerçekleşmiş. Kadın dünyadaki en güzel kadın oluvermiş. İkinci dilek olarak;– “Dünyadaki en zengin kadın olmak istiyorum.” demiş.

Kurbağada yine uyararak: – “Bu kocanı dünyadaki en zengin adam yapacak, senden de 10 kat zengin olacak” demiş.Kadın: “Bu da önemli değil, çünkü benim olan onun, onun olan da benimdir” demiş. Dilek gerçekleşmiş ve dünyanın en zengin kadını oluvermiş.Kurbağa, kadına üçüncü dileğini sorduğunda, kadın son dileğini söylemiş: – “Hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum” demiş… Bu hikayeden çıkarılacak sonuç nedir sizce?


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git