Terazi Burcu Kadınlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu Kadınlarının Genel Özellikleri Nelerdir?
14 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.428 kez okundu.

Bilindiği gibi burçlar kadınların genel karakterleri üzerinde etkili olurlar. Bu durum da fazlası ile doğaldır. Her burcun özelliği de birbirinden farklıdır. Bu noktada, terazi burcu da dikkat çeken bazı özelliklere sahiptir. Bu noktalara değinilirken özelliklerin ayrı başlıklarda toparlanması daha iyi olacaktır.

Terazi Burcu Kadınlarının Öne Çıkan Özellikleri 

* Terazi Kadınları Tarz Sahibidir

Terazi kadınları oldukça güzel yüz hatlarına ve vücut güzelliklerine sahiptir. Kendine ne giyerse giysin yakıştırmayı bilirler. Bu tarzı oluşturmada öne çıkan sadece para değil, iyi giyim konusunda ince bir zevk ve doğru noktalara dokunuşları vardır. Terazi kadınları modayı takip etmeyi severler, ancak moda diye kendine yakışmayanları giymezler. Kendi modasını kendi yaratabilecek bir kadın tipidir.

* Terazi Kadınları Erkeğini Seçme Konusunda Baskın Bir Karakterdir

Terazi kadınları, erkeğini kendi seçmek isterler. İlişkide duyguları çok önemli olsa da, daha çok mantığını kullanmayı severler ve buna göre davranırlar. Kör kütük aşık kadınları bu burçta göremezsiniz. Birlikte olacakları erkekleri büyük bir titizlik ile seçerler ve hayatlarına öyle dahil ederler. Her daim hayatlarında onlara hayranlık duyan insanlar vardır. Bu da terazi kadınlarına büyük bir özgüven aşılamaktadır.

* Terazi Kadınları Oldukça Çekici ve Zarafet Taşıyan Kadınlardır

Aynı anda hem zarif, hem güzel, hem sevimli, hem de çekici görünebilen bir kadın varsa, o da terazi kadınlarıdır. Bu kadınlar, kendilerinde ince ince dokunmuş bir nakış hissiyatı verirler. Hareketleri ölçülüdür ve zarafet taşır. Giyim kuşam konusunda çok yetenekli olan Terazi kadınları, koku konusunda da hassastır ve güzel parfüm düşkünlükleri vardır. Bu çekici kadınlar sadece duygusal ilişkilerinde değil, iş ve arkadaş ilişkilerinde de çekici yanları ile öne çıkarlar.

* Terazi Kadınları Dostlarına Düşkündür

Terazi kadınları, son derece sosyal ve yoğun bir hayata sahiptir. Bu nedenle dostları ile birlikte olmayı ve onlarla vakit geçirmeyi çok sever. Günleri her daim planlıdır. Zaten aksi takdirde, o kadar çok arkadaşıyla görüşmek isteyen Terazi kadınlarının arkadaşları ile randevular birbirine girebilir. Paraya düşkündürler. Ama bu sanılmamalıdır ki Terazi kadınları cimri olsun. Aksine elleri son derece açıktır ve paylaşmayı severler. Dostlarını, sevdiklerini mutlu etmek için para harcamaktan kaçınmazlar.

* Terazi Kadınları Zor Erkekleri Severler

Bir Terazi kadını için uygun olan erkek kesinlikle onun parmağında oynayabileceği, her dediğini yaptırabileceği, her şeyi kendi yönlendireceği erkekler değildir. O aksine zor erkekleri sever. Kısa süreli flörtleşmeler için bu tür erkekler ile vakit geçirebilir,  ancak uzun vadeli bir ilişki isterlerse Terazi kadınları kesinlikle en son olarak zor erkekleri seçecektir. Terazi kadınını baştan çıkarmak, onunla bu ilişki yaşamak isteyen erkekler buna kesinlikle dikkat etmelidir.

* Terazi Kadınları Cinselliğe Önem Verirler

Terazi kadınları için cinsellik, uzun bir ön sevişme, tutku dolu öpüşmeler, bir töreni andıran flörtleşme hali ile en fazla doyum yaşayabileceği anları kapsar. Bir Terazi kadını ile birlikte olacak erkek, hızlı ve çabucak ilerleyen bir cinsel ilişkiyi aklından çıkarmalıdır. Yatakta bir oyun arkadaşı isteyen Terazi kadınları, partnerinin kendisi ile bu uyumu yakalamasını bekler. Özellikle cinselliğin ve tutkunun yanında, iki çocuğun oyununu andıran, neşeli ve gülümseme dolu bir oyun onu yatakta oldukça mutlu edecektir.

* Terazi Kadınları İçin Cinsellik Önemli Olsa Da Yatakta Çekingendirler

Terazi kadınları cinselliği önemsiyor olsa da, yatakta utangaç tavırları ile dikkat çeker. Bu özelliği aslında son derece duygulu bir kadın tipi olmasındandır. Oldukça romantik bir aşıktır. Bu nedenle zorlama ilişkilerden ve baskılardan hoşlanmaz. Eğer ki onun huyuna gider, onu ruhen ve bedenen doyurabilirseniz, karşınızda yatakta da tutkulu bir aşık bulacaksınız.

* Terazi Burcu Kadınlarının Beğendiği Erkek Tipi

Terazi burcu kadınları, dengeli ve naif bir yapıya sahip oldukları için, karşısındaki erkeğin de öyle olmasını beklerler. Entelektüel ve bilgi birikimi yüksek erkeklerden hoşlanırlar. Terazi kadınları eğitimli ve akıllı tiplerden hoşlanmak ile birlikte, kendisine iltifatlar eden, dürüst erkeklerle daha mutlu olurlar

* Terazi Kadınlarının Güzellikleri

Terazi kadınlarının göz yapıları çok güzeldir. Özellikle de uzun kirpikleri ile dikkatleri üzerine çekerler. Belirgin ve güzel kirpikleri öne çıkarmak için rimel kullanımı bu kadınlar için en önemli makyaj ürünleri arasında yer alır. Gözler terazi kadınları için yüzlerindeki en önemli nokta olduğu için göz makyajı ile gözlerin vurgulanması doğru bir tercih olacaktır. Özellikle de mürdüm, gri gibi far tonları bu kadınlara çok yakışacaktır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git