Tıkalı Damarları ve Yüksek Tansiyonu Tedavi Edebilen İnanılmaz Kür

Tıkalı Damarları ve Yüksek Tansiyonu Tedavi Edebilen İnanılmaz Kür
10 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 913 kez okundu.

Bugün sizlerle Almanya’da çok eski zamanlardan bu yana kullanılan en eski tariflerden birisini paylaşıyor olacağız. Bu karışımı hazırlamak için tek ihtiyacınız olanlar zencefil, sarımsak, limon ve sudur.

Aslında süper sağlıklı gıdaların bir kombinasyonu olan bu içecek sağlığınız için birçok fayda sunmaktadır. Bu faydalar arasında şunlar bulunuyor: genel yorgunluğu, damarların tıkanmasını engellemek, kandaki yağ oranını azaltmak, karaciğeri temizlemek, enfeksiyonları önlemek, grip ve soğuk algınlığını tedavi etmek, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek, vb. Bu kür serbest radikalleri engellemek adına en iyi kürdür çünkü içindeki malzemeler kalp ve dolaşım hastalıkları için oldukça güçlü maddelerdir.

Malzemeler

  • 4 diş sarımsak
  • Zencefil
  • 4 limon (kabukları ile birlikte)
  • 1 litre su

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Limonları iyice yıkayın ve küçük parçalara doğrayın. Ardından sarımsakları soyun ve her şeyi, zencefili ve limonları da dahil ederek bir blender içerisinde karıştırın. Daha büyük bir metal kap içerisine biraz su ekleyin ve ardından karışımı da ekledikten sonra, tüm karışımı kaynatın. Kaynamadan hemen önce karışımı ocaktan alın ve soğutun. Ardından bunu bir cam şişeye aktarın. Limonun varlığı sarımsağın kötü ve ağır kokusunu giderecektir. Her gün aç karna olacak şekilde bu karışımdan bir bardak kadar tüketin ancak tüketeceğiniz öğünden iki saat önce tüketmiş olduğunuza dikkat edin. İçmeden önce tüm malzemelerin iyice karışmasını sağlamak için şişeyi çalkalamayı unutmayın


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git