Toksinlerden Tek Günde Arınmak için Bundan Bir Yemek Kaşığı Tüketin

Toksinlerden Tek Günde Arınmak için Bundan Bir Yemek Kaşığı Tüketin
26 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.028 kez okundu.

Sarımsak kesinlikle tüketebileceğiniz dünyadaki en sağlıklı gıdalardan birisidir ve günlük beslenmenize dahil edilmelidir. Bu güçlü sarımsak, bedeninizdeki çeşitli süreçler için önemli olan gerekli mineraller, vitaminler ve enzimler açısından zengindir. Sarımsak, sahip olduğu bakteri karşıtı özellikleri ile enfeksiyonlara karşı mücahede edebilir ve sahip olduğu antioksidanlarla serbest radikallere ve kansere karşı mücadele verir. Meyve aynı zamanda trombozu önleyebilen güçlü bir antikoagülantır.

Sarımsağın ülser gibi sindirim sorunlarını tedavi ettiği ve kolesterol seviyelerinizi düzenlediğinin bilinmesinin yanı sıra bağışıklık sisteminizi de güçlendirerek, soğuk algınlığı ve gribe karşı da etkilidir. çoğu insanın inandığının aksine sarımsaktan faydalanmak için çok fazla tüketmenize gerek yoktur. Günde bir veya iki diş sarımsak, ihtiyacınızdan fazlasını karşılayacaktır. Bedenimiz çok miktardaki sarımsağı sindiremediğinden ötürü çok fazla tüketmemeniz önerilmektedir.

Yüzyıllar boyunca sarımsak, bugün sizinle paylaşacağımız doğal karışım gibi birçok karışımın ana maddesi olarak kullanılmıştır. Bu karışım bedeninizi toksinlerden arındıracak ve mevcut sağlık sorunlarınıza iyi gelecektir. Dahası bu karışımı hazırlamak oldukça kolay, işte şu şekilde hazırlayabilirsiniz:

Malzemeler

  • 2-3 diş sarımsak
  • 1 yemek kaşığı su
  • Limon suyu

Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Sarımsakları ince ince doğrayın ve suyu ve limon suyunu dahil ettikten sonra karışımı tüketmeden önce iyice karıştırın. Bu karışımdan her sabah tüketin ve detoks etkisi yaratmak ve sayısız hastalığı önlemek için ardından bolca su için.

Not: Eğer pıhtı önleyici bir ilaç kullanıyorsanız, kan kaybı riskini arttırdığından ötürü sarımsaktan mümkün olduğunca kaçınmanız gerekmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git