Tüm Sevenleri Yasa Boğuldu

Tüm Sevenleri Yasa Boğuldu
27 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 1.955 kez okundu.

Demet Akalın’dan sevenlerini üzecek haber geldi tüm Türkiye yıkıldı.Ünlü şarkıcı kızı Hira’nın rahatsızlığı yüzünden büyük üzüntü yaşadı.Bir kaç gündür yüksek ateşi olan kızının başından bir an olsun ayrılmayan

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, albüm lansmanını da bu nedenle yapamadı. Demet Akalın, önceki gece kızının başucunda beklerken takipçilerinden dua etmelerini istedi.Ünlü popçu, “dün geceden beri düşüp düşüp çıkan ateş bırak n’olur Hira’mın yakasını. Nazara geldi kuzum benim. Dua ederken kızımı da unutmayın.

Ateşi 37’ye indi ama gece bizi bekliyor” yazdı.Gölcük’de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük’te büyük başarıyla bitirdi.Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden lise diplomasını büyük mutlulukla aldı. İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı.

O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü. Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin’in Mankeası geldi.1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi.

Ardından Neşe Erberk’te mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken “hadi bir de şarkı söyleyeyim” dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye.

Başardığını düşündüğü bir zamanda “hadi bir albümün olsun” dedi ve “SEBEBİM” adlı albümünü piyasaya çıkardı, işler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha eklendi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti.Daha sonra da “SENİN ANAN GÜZEL Mİ?” dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu ekstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu.

Sonrası mı? “UNUTTUM” dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik sevenlerin beğenisine sundu. Ehhh iyi de tepkiler aldı ve kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu kız da okuyor ya dedirtti. Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü “BANANE” ile Türkiye’de hala konuşulmaya devam ediyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git