Türkiye Bunu Konuşuyor

Türkiye Bunu Konuşuyor
12 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 345 kez okundu.

Önce ağaca bağladı sonra tam 16 kez Bursa’da, uyuşturucu bağımlısı adam kaçırarak evlendiği kızı kına gecesinin ardından eşini düğün gününün sabahı 16 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Mahkemede adamın, eşini öldürdükten sonra yanına gittiği arkadaşına, “Kuş gibi hafifledim” dediği belirtildi. Uyuşturucu bağımlısı kocanın, “ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası” istemiyle yargılanmasına, önümüzdeki günlerde başlanacak.

KAÇIRARAK EVLENDİĞİ KADINI DÜĞÜN SABAHI 16 KEZ BIÇAKLADI

Metehan Yurtoğlu, ailesinin evlenmelerine izin vermemesi üzerine kaçırıp resmi nikah kıydığı Güllü Yurtoğlu’nu düğün yapacakları günün sabahı aralarında çıkan tartışma sonucu 16 bıçak darbesiyle öldürdü. Cinayetin ardından kaçan Metehan Yurtoğlu, saklandığı tarlada polis tarafından yakalandı.

YAKALANAN ADAM: BENİ ALDATTIĞINI SÖYLEDİLER

Uyuşturucu bağımlısı olduğu belirtilen Metehan Yurtoğlu, verdiği ifadede, kına gecesine gelen bazı davetlilerden eşinin kendisini aldattığına ilişkin sözler duyduğunu belirtip, “O gece sabaha kadar bu söylentiler yüzünden uyuyamadım. Sabah kendisi ile konuşmak istedim, aramızda tartışma çıktı. Elimde bıçak vardı. Boğuşmaya başladık. Nasıl bıçakladığımı hatırlamıyorum” dedi. Yurtoğlu, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

DAHA ÖNCE KADINI ORMANDA DÖVÜP AĞACA BAĞLI BIRAKMIŞ

Metehan Yurtoğlu hakkında hazırlanan iddianame, Bursa 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. Cumhuriyet Savcısı Gökhan Yılmaz tarafından hazırlanan iddianamede, uyuşturucu kullanıcısı olduğu belirtilen Metehan Yurtoğlu’nun, daha önce de eşini döverek gece ormanlık bir alanda ağaca bağlayıp oradan ayrıldığını, genç kadının kurtulduktan sonra devriye gezen jandarma ekiplerinden yardım istediğini, fakat eşinden şikayetçi olmadığını belirtti.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git