Ünlü Oyuncu Emre Kınay…

Ünlü Oyuncu Emre Kınay…
29 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 493 kez okundu.

Son olarak “Sevda’nın Bahçesi” dizisiyle ekranda olan Emre Kınay, hakkında çıkan haberlere yayınladığı video ile açıklık getirdi.

48 yaşındaki oyuncu, instagram hesabında ‘Önemli’ başlığı ile yayınladığı mesajda, “Sabahtan bu yana can arkadaşlarımdan gelmişti bu bana

ama ciddiye almadım. Sizden her dakika artarak gelen mesajlara açıklama olarak yazıyorum. Ölmedim yaşıyorum, Allah beni önce kızıma bağışladığı sürece de yaşayacağım. Bu iletiye gelince hangi şuursuz nasıl bir niyetle

yazdı hiç anlamadım. İlgi alakanıza çok teşekkürler ederim. Sevginiz karşılıksız değil, ben de hepinizi seviyorum. Sevgi ve Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Emre Kınay son dakika haberi! Emre Kınay’ın sosyal medyada öldüğü yönündeki iddiaların ardından Emre Kınay adı bir anda twitter trend topic listesinde zirveye yükseldi. Peki Emre Kınay’a ne oldu? Emre Kınay gerçekten öldü mü? Ünlü oyuncu Emre Kınay hakkındaki son dakika gelişmeleri haberimizin devamında.

Emre Kınay öldü mü? Emre Kınay hakkında sosyal medyada son dakika haberleri yayıldı.Emre Kınay öldü şeklinde iddiaları twitter’da bir anda gündeme otururken, bu gelişmenin ardından Emre Kınay da bir açıklama yaptı.

Emre Kınay öldü iddialarının ardından ünlü oyuncu Emre Kınay’ın ismi bir anda twitter’da trend topic oldu. Peki Emre Kınay için neden öldü iddiaları yayınlandı? Emre Kınay’a ne oldu? Son dakika Emre Kınay haberleri.

Ünlü oyuncu Emre Kınay için sosyal medyada öldüğü yönündeki paylaşımlar bir anda yaylınca Emre Kınay’ın adı kısa süre içinde twitter’da trend topic listesine girdi. Peki Emre Kınay gerçekten öldü mü? Emre Kınay’a ne oldu? Emre Kınay twitter’da hakkında çıkan Emre Kınay öldü yönündeki iddialara kendisine ait Emre Kınay resmi instagram hesabından yanıt verdi. Emre Kınay yaptığı açıklamada, “Ölmedim, yaşıyorum. Allah beni önce kızıma bağışladığı sürece de yaşayacağım. Bu iletiye gelince hangi şuursuz nasıl bir niyetle yazdı hiç anlamadım.” dedi.

Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Annesi Remziye Kınay ve babası da tiyatrocu olan Emre Kınay, besteci Erdem Kınay’ın ağabeyidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul Küçükçekmece’de tamamlayan Kınay, 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve kaydoldu.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git