Ünlü Oyuncu Öldürüldü

Ünlü Oyuncu Öldürüldü
12 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 1.481 kez okundu.

ÜNLÜ OYUNCU ÖLDÜRÜLDÜ!

Rus oyuncu Oksana Aplekaeva’nın ölümünden sonra kaldırıldığı morgda tecavüze uğradığı ortaya çıktı!

Rusya’da yaşayan reality şov yıldızı;

Oksana Aplekaeva, 2008 yılında bir otoyolun kenarında ölü bulundu. Cesedi bir kamyon şoförü tarafından bulunan kadının aradan yıllar geçmesine rağmen katiline ulaşılamadı.

Rusya’nın üst düzey reality şovu Dom 2’de oynayan Oksana ile ilgili bedeninde bulunan yeni kanıtlar daha ayrıntılı adli tıp testlerine girmesine yol açtı. Toplanan kanıtlar, Oksana’nın ölümünden sonra tecavüze uğradığını ortaya koydu. DNA testleri suçlunun, 37 yaşındaki Alexander isimli morg teknisyeni olduğunu gösterdi.

TECAVÜZCÜ CEZA ALMAYABİLİR Tecavüzcünün eylemleri ortaya çıkana kadar morgta çalışmaya devam ettiği ortaya çıktı. Alexander morgta tam 12 yıl çalışmıştı. Raporlara göre o dönem diğer cesetlere benzer şeyler yaptığıyla ilgili kanıtlara ulaşılamadı.

Rus medyası, Rusya kanunlarında bu tür olaylarla mücadeleye dair bir şey bulunmaması nedeniyle Alexander’ın bu olay için cezalandırılamayacağını bildirdi. Alexander olay sonrası hastanedeki işinden istifaya zorlandı. Polis, Alexander’ın Oksana Aplekaeva cinayetiyle hiçbir ilgisi olmadığını belirtti. Hâlâ bulunamamış olan katilin, genç kadını hareket halindeki arabadan attığı ve daha sonra cinayetin üstünü kapatmak için cesedi başka bir yere taşıdığına inanılıyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git