Uzmanlardan Uyarı

Uzmanlardan Uyarı
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 2.940 kez okundu.

Uzmanlardan Uyarı_0.jpg

UZMANLARDAN UYARI GELDİ…YARIN ÇOK KÖTÜ BİR GÜN OLACAK…UZMANLARDAN UYARI GELDİ

Uzmanlardan Uyarı_1.jpg

Tutulmalar, o sene meydana gelecek olan olayların genel kalitesini anlamamız açısından önem taşımaktadır. Ay düğümleri ile bağlantılı olduklarından dolayı da kadersel gelişmelere işaret ederler.

Tutulmaların etki süresi genel olarak tutulmanın kaç dakika sürdüğü ve nitelik bakımından hangi burçlar üzerinde olduğu ile alakalıdır. Ama genel olarak aslında tutulmalar en güçlü etkilerini tutulmanın gerçekleştiği gün itibari ile ( /-1 ay) içinde en güçlü etkilerini ortaya koyarlar.

Uzmanlardan Uyarı_2.jpg

Kısacası bu tutulmaların büyük etkisi Mart sonuna kadar sürecek amma velakin azalarak da olsa Ağustos ayına kadar işaretlerini çokça deneyimleyeceğiz. Tutulmanın “SÜPER” tutulma olarak anılmasının sebebi, dünyaya çok yakın bir mesafede tutulmasından dolayı.

Kanlı olması, Tam Ay Tutulmaları sırasında küçük bir ışık kırılması oyunundan dolayı, Ay’ın çevresinde kırmızı bir hare belirir. Bundan dolayı da kanlı ismini alır. Mavi olması da aslında, her ay bir Yeni Ay bir de Dolunay meydana gelir. Aynı ay içinde iki tane Dolunay olduğu zaman, Mavi ismini alır.

Uzmanlardan Uyarı_3.jpg

Şimdi bunca açıklamadan sonra, bu tutulmayı analiz edelim bakalım. Önce bireysel etkileri sonra da dünya üzerinde ki etkileri neler olabilir göz atalım. Bunun için Aslan burcunun neleri sembolize ettiğini iyi anlamamız gerekli.

Aslan burcu astrolojide, merkezde olmak, yaratıcılık, sevgi, otorite, sahnede olmak, ego, dramatik olmak, kendine güven, lüks, ihtişam, gösterişli, saçlar, eğlenceli işler, çocuklar, kumar, parlamak, dikkat çekmek, kişisel tatmin, organizasyon, sosyal, cömert olma, kibir, gösteriş budalası, gururlu, inatçı, risk alan, güç peşinde, gücü koruma peşinde, otoriter, kendini beğenmek, hep ön planda olma gayretinde, buyurgan, küstah, başkalarını yüreklendiren, içten, samimi, sıcak demektir.

Uzmanlardan Uyarı_4.jpg

Dünya astrolojisinde ise diktatörler, yöneticiler, liderler, oyuncular, ünlü kişiler, tiyatro, soylu kişiler, krallar, kraliçeler, altın, organizasyonlar, ağaçlık alanlar, eğlence yerleri, kumarhaneler, saraylar, parklar, ağaçlık yerler, gösterişli mekanlar, şölenler, dansçılar, dans, sahne performansları, kuaförler demektir.

Sağlık astrolojisinde ise kalp, omurga, üst mide ve sırt bölgesidir. Bu alanlarda çıkan her türlü rahatsızlığı sembolize eder. Şimdi Aslan burcunda meydana gelecek tutulma ile birlikte elbette ki bir şekilde hepimiz daha fazla görünür olma gayretinde olacağız.

Merkezde olmak isteyecek, egolarımızı daha çok parlatma gayretinde olacağız. Tutulma zamanı risk almaya çok daha yatkın oluruz. Enerjimiz gayet yerindedir, koşulları zorlamaya çalışabiliriz. Bu dönem kendimize güven en yüksek noktadadır, her şeyi yapabilecek güce sahibizdir.

Uzmanlardan Uyarı_5.jpg

Daha cesur davranırız, gösterişi, gösterişli, janjanlı, allı, pullu, eğlenceli konulara daha çok çekiliriz. Tutulma zamanının en büyük handikapı gururdur, aşırı gururlu davranışlar burnumuzdan kıl aldırmaz tavırlar zarara uğramamamıza neden olabilir. Tutulma zamanı özellikle kalp ve dolaşım rahatsızlıklarında artışlar meydana gelebilir.

Özellikle kalbinde ritim problemleri olanlar bu tutulma zamanı daha dikkatli olmalarında yarar var. Tutulma süreci saçlarımıza şekil verme bakım yapma, saçlarımızla ilgilenme zamanı! Kuaförlerinizden şimdiden randevunuzu alın derim.

Yaratıcılık gerektiren işlerde başarı şansı çok yüksektir. Hele ki ambalajlama kısmını abartıp satılması gereken ürünler çok daha hızlı bir şekilde satılır. Tutulma zamanı, gösteri zamanıdır. Bu dönem konser, parti, gösteri, eylem gibi aktivitelere daha fazla zaman ayırabilir, bunlardan daha çok keyif alabilirsiniz.

Kendimizi göstermek istediğimiz her alanda rahatlıkla sergileyebiliriz. Lükse olan düşkünlüğümüz, tembelliğe olan meylimiz artabilir, ee malum aslan yattığı yerden belli olur diye boşuna dememişler. Yalnız bu tutulma zamanı kibir, fazla ego, aşırı hırs, baskıcı tavırlar ciddi zarar verebilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git