Varisli Damarlardan Kurtulmak için Doğal Kürler

Varisli Damarlardan Kurtulmak için Doğal Kürler
18 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.657 kez okundu.

Cildimiz, bizi çevresel tehditlerden koruyan ve elbette görünüşümüzde büyük bir rol oynayan kırılgan bir organımızdır. Eğer genç ve sağlıklı görünmek istiyorsanız, cildinizi sağlıklı ve temiz tutmanız gerekiyor.

Kadınlar her zaman bacaklarını göstermeyi sever ancak bunu yapmaktan onları alıkoyan bazı çeşitli rahatsızlıklar vardır. Bu rahatsızlıklardan birisi ise, zayıf dolaşım ve diğer etkenler nedeniyle oluşan varisli damarlardır. Varisli damarlar oldukça kötü görünür ve tedavisi de zordur ancak neyse ki, bunlardan hızlıca kurtulmanızı sağlayacak birkaç basit doğal çözüm bulunmaktadır.

Elma Sirkesi

Biraz elma sirkesini, bir blenderda havuç ve aloe vera jel ile karıştırın ve ardından karışımı ilgili alana uygulayıp, dairesel hareketlerle masaj yapın. Bir süre bekledikten sonra soğuk su ile durulayın ve en iyi sonuçları elde etmek için işlemi her gün tekrarlayın.

Aloe Vera Jel

Biraz aloe vera jeli ısıtın ve yatmadan önce ilgili bölgeye masaj yapın.

Sirke ve Tuz

Biraz sirke ile tuzu bir kap içerisinde karıştırın ve ardından nazikçe masaj yaparken bacaklarınızı 20 dakika boyunca bu karışım içerisinde tutun. Süre tamamlandığında soğuk su ile durulayın ve en iyi sonuçları elde etmek için işlemi her gün tekrarlayın.

Japon Eriği (Mabet Ağacı)

Varisli damarların neden olduğu ağrıyı azaltmak ve kan akışını hızlandırmak için her gün 3 kapsül japon eriği takviyesi kullanın.

Bu yöntemleri uygulamak güvenlidir ve konu varisli damarlar olduğunda birçok ilaca kıyasla daha iyi sonuçlar vermektedir. Kendiniz için bunları deneyin ve alacağınız sonuçlardan memnun kalın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git