Varisli Damarları Geçiren Mucizevi Karışımlar

Varisli Damarları Geçiren Mucizevi Karışımlar
12 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.561 kez okundu.

Bugün, pahalı ilaçlar ve gevşeme ihtiyacı olmadan varislerinizden kurtulmak için olağanüstü bazı yöntemleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu karışımları hazırlamak çok kolay ve bu sayede evinizin huzurunda bunları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Bu bitkisel tedavi, varisli damarlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Dolaşımı hızlandırmalarının yanı sıra bu karışımlar, sahip olduğunu sorunu olağanüstü bir şekilde kolaylıkla tedavi edecektir.

Aloe Vera Kristalleri

Bu olağanüstü karışımı hazırlamak için bitkiden bir parça koparmanız ve özündeki kristali elde etmeniz gerekmektedir. Hafifçe ısıtın ve ardından etkilenen bölgeyi uygulayın. Dilerseniz gece boyunca kalması için pansuman şeklinde de uygulayabilir ve sabah olduğunda bacağınızdan çıkartabilirsiniz.

Elma Sirkesi, Havuç ve Aloe Vera

Elma sirkesi, havuç ve aloe vera jeli bir blender içinde, homojen bir karışım elde edene kadar karıştırın. İlgili bölgeye karışımı uygulayın ve en az yarım saat boyunca ilgili bölge ile temasını sağlayın. Ardından bolca terleyen bölgeyi iyice temizleyin.

Sarımsak

Bunu dilerseniz yemeklerinizin içine dahil ederek veya biraz alkol ile ezilmiş sarımsağı karıştırarak kullanabilirsiniz. Bu karışımı haftada dört sefer bacaklarınızı ovarak uygulayın.

Deniz Tuzu ve Elma Sirkesi ile Banyo

Bu, varisli damarları geçirmek için harika bir yöntem ve hazırlığı da oldukça kolay. Ayaklarınızı bu karışımın içine 20 dakikalığına sokun ve bu süre boyunca aşağıya doğru ovun.

Japon Eriği

Bu bitki, dolaşım sisteminizi hızlandıran ve geliştiren flavonoidler içermektedir. Bu sayede tam bir varisli damar karşıtı tedavidir. Dilerseniz günlük olarak takviye şeklinde de tüketebilirsiniz.

Varisli Damarı Geçirmek için Diğer Yöntemler

  • Her gün 10 dakikalığına bacaklarınızı yukarıya kaldırın. Bu sayede kanın kalbinize geri akmasını sağlarsınız ve varisli damarlardaki tıkanıklıkları engellersiniz.
  • Yürüyüş yapın veya bisiklet sürün. Bu gibi aktiviteler, kan akışını hızlandırmaktadır.
  • Otururken, bacak bacak üstüne atmamaya özen gösterin. Bunun, kan dolaşımını etkilediğini unutmayınız. Bu şekildeki davranışlar, varisli damarlar gibi çeşitli dolaşım sorunlarına neden olmaktadır.
  • Aynı zamanda uzun süre ayakta kalmaktan veya oturmaktan kaçının.
  • Durağan bir yaşam tarzından, alkol, sigara ve kahve tüketiminden de uzak durmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git