Yara İzi, Kırışıklık ve Lekeler için Mucizevi Maske

Yara İzi, Kırışıklık ve Lekeler için Mucizevi Maske
15 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 3.778 kez okundu.

Temiz bir cilt herkesin elde etmek istediği bir şeydir ve bu yüzden insanlar genellikle işe yaramayan pahalı tedavilere ve ürünlere birçok para harcamaktadır.

Neyse ki, bu makalemizde sizinle büyülü bir karışım paylaşıyor olacağız. Sadece cildinizdeki yara izine, kırışıklığa veya lekeye uygulayın ve ne kadar çabuk bir şekilde yok olduğuna tanık olun.

Bu, cildinizi pürüzsüz ve parlak yapacak oldukça kolay, doğal bir karışımdır. Bu karışımdaki en önemli malzeme, cildinizdeki kan akışını iyileştirme özelliğine sahip, arılar tarafından üretilen nektar olan baldır.

Bu maske, yüzünüzdeki sivilce izlerini, lekeleri ve kırışıklıkları giderecektir ve maskeyi hazırlamanız için çok fazla vakit ayırmanıza da gerek yok. Tek yapmanız gereken ilgili bölgeyi, bu karışım ile ovmak! İşte bilmeniz gerekenler:

Malzemeler

  • 1 yemek kaşığı toz tarçın
  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 yemek kaşığı öğütülmüş hindistan cevizi
  • 1 çay kaşığı organik bal

Nasıl Hazırlanır?

  1. Yoğun bir macun kıvamı elde edene kadar tüm malzemeleri bir kap içerisinde karıştırın. Eğer cildiniz hassas ise, biraz daha bal ekleyebilirsiniz. Bal, cildinizdeki iltihaplanmayı önler ancak kan damarlarını genişlettiğinden ötürü gül hastalığı olanlara tavsiye edilmemektedir. Bazıları karışımın içine yeşil veya beyaz kil de dahil etmektedir. Eğer kıvam çok yoğun olursa, biraz su ekleyebilirsiniz.
  2. Maskeyi uygulamadan önce yüzünüzü su ve sabun kullanarak iyice yıkayınız. Daha sonra sevdiğiniz bir nemlendirici ile yüzünüzü nemlendirin.
  3. Karışım ile herhangi bir yara izi, kırışıklık veya lekeyi ovun ve kaşınma ya da yanma başladıysa hiç endişelenmeyin. Bu, maskenin işe yaramaya başladığı anlamına gelmektedir. Uygulamayı her gün tekrarlayın ve cildiniz çok kısa bir süre içerisinde daha yumuşak ve parlak olacaktır. Bunu herhangi bir yara iziniz, kırışıklık ve leke üzerine uygulayın ve biraz zaman ile sonuçlar kaçınılmaz olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git