Yemekteyiz’in Dış Sesi İfşa Oldu

Yemekteyiz’in Dış Sesi İfşa Oldu
14 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 330 kez okundu.

Senelerdir Yemekteyiz şeklinde pek çok programın dış sesliğini icra eden Tarkan Koç’un görüntüsü ifşa oldu. Koç’u görenler, “Hiç hayal ettiğimiz gibi değil.” demeden edemedi. Yemekteyiz yayınlandığı günden itibaren ilgiyle takipedilmeye devam ediyor. Show Tv ile başlayan fenomen program şimdi TV8 ekranında yayın yaşamına devam ediyor. Her insanın merak ettiği isimlerden biri ise Yemekteyiz’in dış sesi. Yemekteyiz programının dış seslendirmesini yapan birey Tarkan Koç.

Yemekteyiz'in Dış Sesi İfşa Oldu_0.jpg

Tarkan Koç, 25 Haziran 1971 tarihinde Ankara’da doğmuştur. 1988 senesinde Kabataş erkek Lisesi’nden mezun oldu. Ardından girdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünde okuduktan sonrasında 1997 senesinde bu bölümü tamamlamış oldu.Maltepe Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Felsefe bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini yaptı. Yeditepe Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Felsefe bölümünde Doktora öğrenimi gördü.

2008 – 2015 senelerı arasındaShow TV ve Fox TV’de gösterilen “Yemekteyiz” adlı televizyon programı Tarkan Koç tarafından dış ses olarak seslendirilen Tarkan Koç şimdi TV 8 ekranında.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git