Yengeç burcu erkeği ne ister?

Yengeç burcu erkeği ne ister?
10 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.199 kez okundu.

Yengeç burcu erkekleri yemek yapmayı seven ve güzel yemek yapabilen kadınlardan hoşlanır. Yani ”Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” sözünün en geçerli olduğu burç gruplarından biri yengeçlerdir. Genel itibari ile özelliklerine baktığımızda yengeç burcu erkekleri kolay gibi görünüyor olsa da işin aslında oldukça zor erkeklerdir. Duyguları sıklıkla değişen ve oldukça duygusal erkekler olan yengeç burcu erkekler kolay değişir ve kolay kırılırlar. Kalpleri kırıldığında da oldukça zor düzelir. Duygusal iniş çıkışları oldukça yoğun bireylerdir. Yengeç burcu erkekleri dürüst ve sadık erkeklerdir. Kısaca yengeç burcu erkekleri için tam bir aşk adamı benzetmesi yapılabilir.

Yengeç Erkeği Nasıl Bir Kadından Hoşlanır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi değişik yemekler yapmayı bilen, mutfağı seven ve güzel yemekler yapabilen, gösterişli ve şık sofralar kuran kadınlar yengeç burcu erkekleri adına biçilmiş kaftandır. Kurallardan ilki de budur.

Evcimen Olmak Çok Önemlidir

 Yengeç erkeğinin yüreğini fethetmek adına evcimen bir kadın olmak da çok önemli bir şarttır. Evinizi sevmeli ve tam bir dişi kuş olmalısınız. Titiz, temiz, evi seven, derli toplu e güzel bir ev ortamı kurabilen kadınlar yengeç erkeğinin kalbini kolaylıkla çalabilmektedir.

Sürekli gezmek isteyen, çok sosyal, zamanının evin dışarısında geçiren kadınların yengeç burcu erkeklerine göre olduğunu söylemek pek de mümkün değildir. Yengeç erkekleri evi çok sevmektedir. Onlar tam bir aile ve ev adamıdır. Çocukları da çok sevdikleri için birkaç çocuk yaparak sakin ve mutlu bir ev yaşamı hayalini kurarlar. Bu açıdan baktığınızda siz de bu tarz bir kadın olmalısınız. Tam bir dişi kuş olmazsanız yengeç erkeği karşısında şansızının olmadığını söylemek mümkündür.

Bakımınıza Özen Gösterin

Ev kadını imajına sahipsiniz diye permürje ve bakımsız bir kadın olacaksınız diye bir kaide yok. Yengeçler temiz, bakımlı, güzel ve mis gibi kadınlardan hoşlanırlar. Her daim bakımlı olmaya ve güzel kokmaya özen göstermelisiniz. Saçlarınızın bakımı da oldukça önemlidir. Bir yengeç erkeğine âşıksanız dış güzelliğinize de dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Yengeç erkekleri sadık, duygusal, geçmişi hiç unutmayan, alıngan ve güçlü hafızaya sahip erkeklerdir. Bu özelliklerini göz önünde bulundurarak onlara yaklaşmanız ilişkinizin sağlığı açısından önem taşır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git