Yüksek Tansiyonu Olanlar için 1 Haftalık Mucizevi Kür

Yüksek Tansiyonu Olanlar için 1 Haftalık Mucizevi Kür
21 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.372 kez okundu.

İnsanlar yüksek kolesterolü ve yüksek tansiyonu olduğunu öğrendiğinde bir şekilde yan etkileri olan ve ilaçlar içeren tedaviler ile uğraşması gerektiğini bilir. Ancak çoğu insanın bilmediği şey ise, doğanın bize sundukları ile bu sorunlardan biri veya her ikisi doğal kürler sayesinde tedavi edilebilir.

Bu malzemelerin başında sarımsağın geldiğini söyleyebiliriz. Doğanın bu benzersiz maddesinin sayısız faydası vardır ve kolesterol ile başa çıkmak ve kalp fonksiyonlarını iyileştirmek için birçok tarifte yer almaktadır.

Bu yüzden sarımsak içeren tariflerin kalp sorunlarına iyi geldiğini ve bedeni temizlediğini öğrendiğinizde hiç şaşırmayabilirsiniz.

Bugün size sarımsak ve şarap ile hazırlayacağınız bir tarif vereceğiz. Sarımsağın özelliklerini, alkolün antioksidan özellikleri ile birleştiren doğal ve ekonomik bir içecek hazırlıyor olacağız.

Malzemeler

  • 12 diş sarımsak
  • Yarım litre kırmızı şarap

Nasıl Hazırlanır?

Sarımsakları soyun, iyice yıkayın ve dörde bölün. Doğranmış sarımsaklarınızı bir kavanoza koyun ve ardından şarabı ekleyin.

Kavanozu sıkıca kapatın ve iyi ışık alan bir yere yerleştirin. Eğer 15 gün boyunca doğrudan güneş ışığı alacak bir yere yerleştirirseniz, daha iyi olacaktır.

Bu süre içerisinde, sarımsakların şarap ile daha iyi karışması için günde birkaç kez kavanozu elinize alın ve çalkalayın. 15 gün sonra karışımı süzün ve koyu renkli bir şişeye aktarın.

30 gün boyunca ara vermeden her gün en az 3 sefer 50 ml tüketin. Ardından 6 ay boyunca dinlenmeniz gerekiyor çünkü karışım 6 aydan önce tekrar uygulanmamalıdır. 6 ay sonra, bir aylığına süreci tekrar edebilirsiniz.

Bu fantastik içeceğin faydalarını görmeniz için sadece 10 gün geçmesi yeterli olacaktır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git