Yükseleni Koç ile Yükseleni Boğa Olan Kadınların Özellikleri

Yükseleni Koç ile Yükseleni Boğa Olan Kadınların Özellikleri
14 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 3.215 kez okundu.

Burçlar yükselenlerine göre de değerlendirilirler. Bu nedenle de her burcun yükselen özelliğine göre yorumlar yapılabilir. Yükseleni koç olan kadınlar ile yükseleni boğa olan kadınların özellikleri de şu şekildedir;

Yükseleni Koç Burcu Kadınlar

Kadınların enerjik ve dinamik olmalarının burçları ile doğrudan bağlantısı varken, bunu en çok da yükseleni koç burcu olan kadınlarda görmek mümkündür. Çünkü bu kadınlar sürekli olarak aktif olup her daim hareketli bir yaşam sürmek isterler. Özellikle de ilişkilerde monotonluktan nefret eden, rutin alışkanlıklara gelemeyen, daha farklı ve renkli bir flört dönemi geçirmek isteyen kadınlara bakıldığında yükselenlerinin koç burcu olduğu görülmektedir. Pek çok kadın için bu durum geçerlidir.

Erkeklerin kadınları ile kurdukları güzel bağlara bakıldığında, daha renkli ve daha pozitif kadınların erkeklerine harika anlar yaşattıkları görülür. Bu rengin ve olumlu yanların ortaya çıkmasında ise elbette ki yükselenin koç olması ortak bir durumdur. Bu kadınların hayatı daha güzel yaşadıkları, koç burcunun yüzeye çıkması ile çok daha farklı bir yaşam tarzı sürdükleri ortadadır. Hareketli yanlarının eğlence ile birleşmesi de büyük bir şanstır.

Yükseleni koç olan kadınların şaşırtılmaya da ihtiyaçları vardır. Çünkü hareketin sağlanması noktasında şaşırtma süreci de çok etkindir. Buradan hareketle de söylenebilir ki kadınların erkeklerini memnun etme dereceleri bir miktar da erkeklerinin kadınlarına sıra dışılığı yaşatmaları ile mümkündür. Pek çok ilişkide yükseleni koç olan kadınların bu özellikleri ile daha farklı bir yaşam tarzı sundukları görülebilirken, adeta ateşe atılan kor gibi erkeklere de bu dinamizm içinde büyük iş düşer.

Olumsuz özellik olarak fazla bilmişlik, her şeyi ben bilirimcilik ve ukala tavırlar söz konusu olabilir. Bu durum biraz da yükseleni koç olan kadının bulunduğu çevre ve gördüğü eğitim ile de ilgilidir. Daha keyifli anların yaşanıp daha mutlu olunması için de tüm bu huylar bir miktar törpülenebilir. Ancak erkekler kadınlarını bu şekilde kabul etmeli, birbirlerine de hayat boyu bu özellikleri göz önüne alarak uyum göstermelidirler.

Son olarak bahsedilmesi gereken nokta ise kişisel gelişim stili ile ilgilidir. Yükseleni koç olan kadınların daha çok eğitim görmeleri, daha meraklı olmaları ve daha farklı ortamlarda bulunmaları kişisel gelişimlerine katkı sağlar. Meraklı yapılarının enerjik reaksiyonlar ile desteklenmesi bu kadınları çok daha iyi birer karaktere büründürür.

Yükseleni Boğa Burcu Olan Kadınlar

Yükseleni koç olan kadınlara göre çok daha oturaklı, çok daha sakin ve sessiz olan bu kadınlar, hayatları boyunca her daim serinkanlı ve ağırbaşlı olmaya özen gösterirler. Onlara göre her sorun çözülebilir ancak bunu acele ya da panik ile yapmanın bir anlamı yoktur. Buna ek olarak olması gereken her şeyi yavaş, kendi seyrinde ve sindire sindire gerçekleşmesine özen gösterilir. Bu bakımdan da yükseleni boğa olan kadınların daha bir farklı yaşam tarzı sunması erkeğine göre iyi ya da kötü olarak adlandırılabilir. Zaten kurulan ilişkilerde bu uyumlar da önem arz eder.

Erkeklerini daha ağır kanlı, daha aklı başında ve daha sakin yapılı insanlar arasından seçmek isteyen yükseleni boğa kadınları, burada kesinlikle farklı seçeneklere bakmak istemezler. Çünkü diğer türlü adapte olmakta zorlanacakları bir yaşam onları bekleyecektir. Bunun önüne geçmek için de daha rahat, daha sakin ve daha titiz bir erkek ile yollarını birleştirmek isterler. Hele ki erkeğin sosyal hayatında da ağır ve sakin bir karaktere sahip olması ile muhteşem kombo tamamlanır.

Evde oturup vakit geçirmek, daha farklı alanlara zaman içinde ziyaret gerçekleştirmek, her şeyi bir anda değil bir şeyleri zamanla yapmak gibi huyları vardır. Değişimler onlara göre değildir, ancak olursa da yine sakin bir süreç hayal ederler. Ani değişimlerde yapıları gereği tepki gösterirler ve bu durum da pek hoş olmayacaktır.

Her türlü ortamda bulunabilen, en güzel tatları almak isteyen, bununla beraber sakinliğini de koruyarak acele etmeden tadını çıkaran yükseleni koç kadınları, cinsel hayatlarında da her bir saniyenin kıymetini bilerek hareket ederler. Bu şekilde mükemmel tatlar yakalanabildiği gibi en güzel geceler de geçirilebilir. Çiftin ten uyumu da burada önemlidir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git