Yüzdeki Kırışıkları Yok Eden Mucizevi Maske

Yüzdeki Kırışıkları Yok Eden Mucizevi Maske
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 4.673 kez okundu.

Yüzümüz, bedenimizin en narin parçalarından birisidir. Sürekli olarak hasara neden olabilecek bir dizi etkene ve çevresel faktöre maruz kalmaktadır. Cildimiz, ona hasar veren ısıdan, güneş ışığından ve çevredeki farklı nesnelerden ve mikroorganizmalardan etkilenmektedir. Tüm bunlar, kırışıklıkların, ince çizgilerin, koyu lekelerin, izlerin ve sivilcelerin oluşumuna neden olmaktadır. Bu sorunlardan her birinin altında yatan neden farklıdır ve bu yüzden, cildimizi sürekli olarak korumamız gerekir.

Piyasada cildinizi korumaya yarayan birçok kırışıklık karşıtı krem ve ürün bulunmaktadır ancak çok pahalı olmalarının yanı sıra genellikle kimyasallarla doludurlar ve faydadan çok zarar verirler. Bu yüzden her sorununuza doğal çözümler ile tedavi etmeniz çok önemlidir ve bugün size, en iyi doğal çözümlerden birisini sunuyor olacağız.

Kırışıklıklar, yaşlanma sürecimizin kaçınılmaz sonuçlarıdır. Ne yazık ki, bu süreçten kaçınmamız mümkün değil ancak yaşlanmanın etkilerini azaltabilecek ve geciktirebilecek bazı doğal tedaviler var. İşte, güvenli bir şekilde yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olacak bir maske tarifi:

Malzemeler

  • 3 aspirin
  • 3 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlık ve Kullanım

İlk olarak aspirinleri ezin ve ardından elde ettiğiniz tozu, bir kap içerisinde limon suyu ile karıştırarak, macun kıvamı elde edene kadar karıştırmaya devam edin.

Elde ettiğiniz karışımı yüzünüze uygulayın ve 10 dakika boyunca bekledikten sonra soğuk su ile durulayın.

En iyi sonuçlar elde etmek için haftada birkaç kez olacak şekilde süreci tekrarlayın.

Bu basit maskeyi kendinizde uygulayın ve elde edeceğiniz sonuçlardan şaşırmaya hazır olun!


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git